Widok

Faust

Faust Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Faust.
"FAUST"
Johann Wolfgang von Goethe
w reżyserii Radka Stępnia

FAUST Goethego od wieków uważany jest za arcydramat, dzieło kultury najwyższej, poruszające zagadnienia tak odległe od życia współczesnego człowieka, jak odległy może być tylko Bóg od swojego stworzenia. Patrząc jednak z ukosa, możemy dostrzec w FAUŚCIE problemy człowieka każdych czasów i dylematy, które dziś uderzają nawet bardziej ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:(

jak zwykle brak miejsc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, w obecnej sytuacji to zrozumiałe. Na szczęście jakimś cudem trafiłam na dostępne tickety:)) Szkoda tylko, że dla innych już nic nie można nabyć.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

audytorium w czasie pandemii

niby pandemia, a w teatrze prowizorka. Widzowie siedzą obok siebie bez jakiegokolwiek odstępu. Szok!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ilość spektakli

Czy ktoś wie z czego wynika fakt, że niektóre spektakle mają tak mało dat w których można je zobaczyć?:( skutek jest taki, że jak chce się kupić bilet to niezwykle często wszystko jest wykupione
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe kiedy będą następne terminy

Myślicie, że jest możliwość odkupienia biletów od kogoś kto zrezygnował? gdzie można by to znaleźć, jakiś olx czy grupa na fb?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mam tę moc. Bal u Elsy (26 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mam tę moc. Bal u Elsy . "Mam tę moc. Bal u Elsy" Przygotowania do...

Kora. Boska (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kora. Boska . Kora. Boska O Matki Boskie, które u boku Kory (Katarzyna...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

do góry