Widok

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych w Gdańsku

Opinie do imprezy: Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych w Gdańsku, 4 lutego 2023 - 5 lutego 2023
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś linki, lista wystawców? W Internecie tez nie mogę odnaleźć szczegółów, nie wiem czy warto jechać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr

To jakaś masakra. Połączyli to z festiwalem kawy, czekolady i jedzenia z Azji. 50 osób na 1m2. Masakra. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przybyłem, zobaczyłem, wyszedlem

Festiwal piwa na którym znaleźć można 4 (słownie cztery) stoiska browarów, znam knajpy z lepszym wyborem. Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj wybraliśmy się żeby zjeść egzotyczny obiadek. Wchodzimy ,a tam tłumy. Koszmar ,wszędzie gigantyczne kolejki.
Impreza nieporozumienie na tak małej powierzchni. Nie polecam. Oczywiście na obiad trzeba było się wybrać do sprawdzonej restauracji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody (3 odpowiedzi)

Blisko 200 koni, pula nagród wynosząca 130 tysięcy złotych, cztery dni wielkich sportowych...

Stocznia jest kobietą / spotkanie w ramach cyklu ,,O kulturze przy kawie (7 odpowiedzi)

Jak przebiegała i z czym się wiązała kariera zawodowa kobiet pracujących w Stoczni? W jaki sposób...

Zwiedzanie wnętrza kościoła św. Katarzyny (4 odpowiedzi)

Grupa Rekreacyjna 3miasto zaprasza na cykl wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem pt. Muzea...

do góry