Fielmann

Salony optyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Korzystamy z usług od kilku lat. Zawsze jesteśmy profesjonalnie obsłużeni,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

bardzo polecam! wątek zamknięty nigdzie nie spotkałam się z tak fachowym sprzętem do badania. Pani Okulistka...
~MK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

FIELMANN wątek zamknięty Witam, dnia 04.07.2017 wizyta w salonie w celu zakupu okularów. Zero...
~marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

POLECAM Fielmann CH RIVIERA wątek zamknięty Polecam wszystkim ten salon. Kupiłem okularki za 115 zł!! (soczewki szklane +...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Dramat wątek zamknięty Witam Dramat. Nie miła obsługa, zero profesjonalizmu. Trzy razy Prosilam...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Fielmann Gdynia rewelacja wątek zamknięty Uważam że Fielmann w Gdyni jest super ze względu na fachowe panie pracujące...
~Waldi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty W Fielmannie robiłam najpierw okulary, potem soczewki. W obydwu przypadkach...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

przemiła obsługa wątek zamknięty przemiła i profesjonalna obsługa. Ponadtto bardzo przystępne ceny. POLECAM
~Alina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Tanie oprawki, szkła drogie wątek zamknięty Oprawki mają tanie. Szkła są w cenach z kosmosu. W vision express zapłaciłam...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Tylko nie progresy wątek zamknięty Długo sie wahałam,zanim zdecydowałam sie zamówic szkla progresywne, wcześniej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

bardzo miła obsługa, duży wybór wątek zamknięty Byłam w Fielmannie i wyszłam bardzo mile zaskoczona z nowa parą okularów,...
~marita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Tragedia wątek zamknięty Kupiłem okulary w Fileman, myślałem że jest to naprawdę porządna firma ale...
~Wa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Szczegolne podziekowania przy wyborze okularow i profesionalna obsluge dla...
~broda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Od dłuższego czasu przekonuję się, że jest to porządny salon z porządną...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

dla mnie super wątek zamknięty Zrażona do obsługi w Vision zaszłam do Fielmanna i zostaję u nich! Bogaty...
~Masza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

nigdy więcej wątek zamknięty niestety technik, który nie potrafi dobrać i oprawić cylindrycznych szkieł...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Obsluga to KATASTROFA !!!! wątek zamknięty Mialem wrazenie, ze przeszkadzam paniom w wieczornej pogawedce. Uwazam, ze w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Pomimo, że nie znalazłem dla siebie oprawek (to raczej kwestia gustu i...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Soczewki, które zamówiłam w tym salonie dobrze mi służą. Oko nie jest suche,...
~Kaska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Gorąco polecam ! wątek zamknięty - Duży wybór oprawek, które są w przystępnych cenach - Świetna obsługa...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

56

wątków

do góry