Widok

Film: 30 godzina zanieczyszczenia Motławy ...

30 godzina zanieczyszczenia Motławy ....
30 godzina zanieczyszczenia Motławy a dalej Zatoki Gdańskiej.
Barka odbiera skutecznie jedynie jeden wąż.
Komu zależy na opieszałości ?
Przejdź do filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak słów

Uważam, że ktoś powinien ponieść ostre konsekwencje za tak skrajną nieodpowiedzialność... nie rozumiem dlaczego firma Saur Neptun nie zakupiła zapasowych silników, które kosztują zaledwie 30 tys złotych. W przypadku kilku milionowych strat i skażenia środowiska, to mała kwota.
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na dywanik

Dlaczego ten silnik nie przyleciał DHL-em, a telepie się po drogach Europy .Koszt wysyłki dla francuskiego księgowego SNG droższy niż katastrofa ekologiczno- turystyczna?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiosna

wszystko kwitnie, ptaki wyśpiewują miłosne trellle.
Ale żeby tak, na środku ulicy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

powstanie styczniowe

w polsce przygotowują powstanie styczniowe a w gdansku powstaje oczyszczalnia ołowianka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tower

W Londynie metro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wodotrysk

I bynajmniej nie jest to wodotrysk z perfumami, choć też go czuć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

rusz te cztery litery nie myte i smierdzące romadurem z daleka, udaj sie nad Motlawę.

turystów mnóstwo a smrodku nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FARSA

Pompa ma prawo się zepsuć,ale żeby nie było drugiej na wymianę to już zakrawa na kpinę. Tak dba prezydent o miasto,dla niego liczy się kasa i to tylko do własnej kieszeni.Nieczystości wylewające się do Motławy ,śmierdzące TOJ-TOJ-e od lat (zamiast szaletów) na trasie spacerowej nad morzem,dziura wstydu w Brzeźnie, popadająca w ruinę Biskupia Górka, betonowy moloch w centrum miasta. Można by tak wymieniać dalej to są dzieła "prezydenta".ADAMOWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!!!!
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ołowianka

Czas na Jaworskiego na budowanie pomnikow kartofla kościołow itp bzdetów !? Spółka SAUR poniesie konsekwencje swojej katastrofy i nieudolności., a pis niech lepiej zostanie w swoich matecznikach na południu tam mają owieczki do strzyzenia Płażynskiego juniora też niech zabiorą (nowa moda cmentarna lans na szczątkach swoich bliskich )
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram

Do listy zasług pRezyfenta zaliczyć można: dewastacja parku na Zaspie przy IPII, inwestycje pod mieszkania w prasie nadmorskim i wiele innych " nie ma mocnych" na drania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

żeluś, kacperku, żałosny jesteś bezrobotny prawniku, zmnień te kretyńskie teksty

że taka ofiara losu studia skończyła to mnie nie dziwi ale że maturę to coś zdało, to jest bardzo dziwne. Aco ty zrobiłes? babe zerżnałes? też mi dzieło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fukushima na jaką nas stać

Ta pusta barka, kilka węży i 10 metrowa "zapora" to pic dla kamer.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupa problemów dla deweloperów

Rada nadzorcza SNG do dymisji. Dyrekcja także.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

deweloper prawie jak Tusk...

co by sie nie stało jest winny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak właśnie Budyń dba o Gdańsk

Najpierw wszystko zabetonować, żeby woda nie miała gdzie wsiąkać - przy pierwszym lepszym deszczu całe miasto po kostki w wodzie. Tydzień później zalewa goownem zatokę, trując mieszkańców i turystów. Budyń musi odejść!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 5

I ten następny co niby z tym zrobi?

Nic. Będzie się bujał do kolejnych wyborów modląc się, żeby z kolei jemu nic takiego w roku wyborczym nie wyskoczyło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tego nie wiesz

Na tym niestety polega ten ustrój, że najpierw daje się wybrańcowi kredyt zaufania, a potem się go z tego rozlicza. Budyń swój kredyt zaufania notorycznie niszczy. Czas zaufać innej osobie z nadzieją, że coś się zmieni na lepsze. Jeśli Budyń znowu zostanie wybrany to na 100% nic się nie zmieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Motława zanieczyszczana jest cyklicznie

Witam. Wydział ochrony środowiska od dawna nie jest zainteresowany zanieczyszczeniami jakie spływają do Motławy. Dzwoniłem i zgłaszałem do kierownictwa że Strzelniczka, która wpływa do Motławy cyklicznie zanieczyszczana jest przez fekalia, które po zapchaniu się kanalizacji w Baninie trafiają do niej. Usłyszałem, że nie ma pieniędzy na dojazd na sprawdzenie tego incydentu. To od czego ten wydział jest ? Rzeczka która płynie przy Lotniczej w Baninie jest cały czas brudno-szara, jest to śmierdzący rynsztok, też trafia do Motławy. Myślę, że należy zacząć od wydziału środowiska Turyści i gdańszczanie trują się nawet spacerem po plaży, fekalia trafiają tam cyklicznie, nie tylko teraz. Kierownictwo WŚ o tym wiedziało i nie chce nic z tym zrobić.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

powstanie styczniowe

Pompownie budowano w czasie powstania styczniowego i do tej pory brak rezerwowych pomp i rezerwowego obejścia na wypadek awarii. Nikt z władz miasta ani z ochrony środowiska nigdy tam nie był. Pieniądze przeznaczone na budowę rezerwowej pompowni przeznaczono na budowę biurowca dla urzędników Wydziału Ochrony Środowiska na ulicy Wałowej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wlasnie, bylo cos takiego ale nie bylam pewna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wywalic zarzad sng.

Biora tysiace pensji ludzia daja okruchy a nawet nie potrafia dobrze kierowac firma. Gdzie sa zapasowe silniki, skoro wiadomo ze kazdy silnik moze sie zepsuc. Powinni wywalic na zbity ryj prezesa sng i placic milionowe odszkodowania dla miasta i ludzi. I powinni przywrocic motlawe do stanu pierwotnego. A nie teraz szukaja winnego. Spadek energi, a jak zabraknie produ na dobe to co wtedy?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rekompensata dla ludzi?

Obniżyć ceny wody!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Barbarzyństwo . A Budyń jeszcze nie siedzi w celi !!!!

Budyń promuje się na oszustwa , kradzieże w następnej kadencji !!!!!
Co jeszcze musi się stać , aby oczyściło rozumki jego fanów ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

typowy gdańsk

Jakoś wcale mnie nie dziwi obraz gdańska g*wnem płynący. Od zawsze był to raczej stan umysłu i dziura, którą malutkie zakompleksione łby nazywają miastem :) Chyba tylko gdańskie bezmózgi tak dumnie nazywają się gdańszczanami, a jak im g*wno po ulicy płynie to nagle siedzą cichutko, umniejszają albo szukają problemu wszędzie poza sobą :) sr*ki na ulicach jedynie was podkreślają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czego gdańska? Słowa Ci się pomyliły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Geniusze pomp

tak oczywiście winien Budyń Tusk, Borusewicz i kto jeszcze. Ludzie czy wy się słyszycie? sam g..o w necie wylewacie. Wydążyła się katastrofa a wy się wymądrzacie no bo każdy z was to przecież hydrotechnik , mechanik elektryk , hydraulik. Wszystko dyplomowane i oczytane. Normalnie przepompownie wam z reki jedzą. Wydarzyła się awaria tragiczna i tyle. Trzeba zaczekać na wyniki audytu co zawiniło i kto ale wy już wszystko wiecie. Pompa wyżej niżej , jedna w zapasie dwie w zapasie źródła prądu alternatywne. Totalna ignorancja no chyba że wam za to Kacperek płaci no to sprawę może wyjaśnić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale co mnie obchodzi co zawiniło?

Choćby i meteoryt w pompownie pierdzielnał, faktem jest że firma nie zabezpieczyła sie na taką ewentualność i ścieki leją sie do rzeki. Mamy czysty kapitalizm (zresztą mocno wspierany przez pana prezydenta bo wylęgarnie robygu to piniądze, nie to co jakaś paskudna zieleń) i w ramach tego czystego kapitalizmu oczekuje że usluga zostanie wykonana. Jeśli nie, to należy sie zwrot pieniędzy i odszkodowanie za straty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma czysty kapitalizm i meteoryt do jakiegoś dewelopera? Chyba ktoś sie szaleju najadł i swoje wizje twórcze upublicznia. A strata i odszkodowanie to chyba nam sie należy za czytanie takiego szajsu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powołać podkokmisje

Był remont i modyfikacja przepompowni bodaj w 200O roku. Poczekajmy co wyniknie z opinii rzeczoznawcy. Wg sanepidu plaże gdańskie były czyste więc nie wiem o co larum. No chyba że to spisek to niech Antoni podkomisje powoła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego Energa milczy ?

Może zarzad Energii powinien zapłacić kare za zanieczyszczenie Motławy spowodowane zanikami dostawy prądu ?
Wszystko wina Tuska ale on daleko. Ci tam w Enerdze ? Koncerty ? modlitwy ? A ceny energii w górę. A ścieki w Motławie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W normalnym kraju byłoby to nie do pomyślenia ekolodzy" zjedli by " miasto na na dzień dobry . Jestem ciekaw jakie kary sie posypia . Co na to Unia Europejska zabrudzane są przez to plaze a przedewszystkim zatoka. A sezon sie zaczyna. Ja odpuszczam plażowanie i kapiel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co z rekreacyjną.

A zapraszalem znajomych na kajaki po kanalach w Gdansku. No niestety kanaly zrozumieli i chetnie ale nie razem z Gów..m za takie przeżycia dziękują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szacunek i uklony dla SNG !

ludzie ta firma ratuje sytuacje a wy jedziecie po majtach.... koszty zwiazane z akcja i przebudowa to sa miliony zlotych. zanim napiszesz glupi komentarz zrob PAUSE i uzyj MÓZGU !! Ci biedni ludzie co pracuja przy akcji po 12/14 godzin ratuja nasze mieszkania i ulice ! zrozumcie ze sprzet i maszyny ulegaja uszkodzeniu.... ciekawe ktory taki madry ma auto z salonu i zmienia co 2lata max.... !! pozdrawiam was hejterzy srodkowym palcem, a calej akcji i PRACOWNIKOM bije brawo !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry