Widok

Film: Osunięcie skarpy na Biskupiej Górce

Osunięcie skarpy na Biskupiej Górce.
Ruch kołowy na ulicy Biskupiej jest wyłączony z powodu częściowego osunięcia skarpy i zagrożenia dalszego osunięcia muru oporowego.
Przejdź do filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bylo oczekiwane.

Podziękujcie" galeryj"i załatwią z tą budową i zamurowaniem kanału Raduni całą biskupią ,plus tunel dla urzędasów i kolejka dopelni osowaniu się Góry .Adamowicz będzie mial pretekst wysiedlić mieszkańców i sprzedać !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziękujemy bardzo za zabezpieczenie tego odcinka ulicy ...

Dziękujemy bardzo za zabezpieczenie tego odcinka ulicy Panom z firmy drogowej. Którzy rzetelnie wykonywali swoją pracę. W dodatku potrafi udzielić informacji i jasno odpowiedzieć nam zaniepokojonym mieszkańców. Sprostali nawet wykonać każde polecenie i nieprzemyślane do końca decyzje Panów z Dyrekcji zarządu dróg i zieleni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wirtualni mieszkańcy wirtualnej ulicy Biskupia Góra

w Gdańsku nie ma ulicy Biskupia Góra, prawdziwi mieszkańcy wiedzą, że mieszkają przy ul. Biskupiej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WArunki

Kurcze nie widziałem zę w Gdańsku w XXI wieku są takie warunki mieszkaniowe. Mieszkanie z widokiem na skarpę i to skarpę złożoną z śmieci i gruzu...
Powinni to wszystko zaorać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta skarpa I budowa porazka

Skarpy I cała ich ta budowa to śmiechu warte ja z godzinę temu walczyłam z robotnikami I panami z załadunku naczepy I koparek stanęli pod oknami A cały dom aż się trzęsie dzieci spac nie mogą bo huk nieziemski .Mieszkania w starych kamienicach ściany popękane sanie tych ciężkich samochodów koparek chodniki popsute studzienki porozwalane po zakrywane dachami. Matka z wózkiem muszi po ulicy iść bo nie ma jak porazka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwić się ile razy koparki wiezdzaly czy ciężki sprzęt na górę wiedząc że już od dawna wszystko się opsuwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miasto tylko potrafi czynsz podnosić,500zl za mieszkanie bez ogrzewania,od lat nic nie ramontuja,klatki się walą,tynk od elawecji odpada. Jeszcze troche to ta cala Biskupia zjedzie do rzeczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra

Jakaś masakra studzienki poniszczone chodniki popsute nie ma jak przejść można się zabić o własne nogi!! Wielkie sprzęty chałas od rana do nocy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry