Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Pana Piotra i jesteśmy zadowoleniu w 100% . Mimo że...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Polecam usługi Pana Piotra. Bardzo profesjonalna obsługa i doskonały kontakt...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Kredyt hipoteczny - POLECAM! wątek zamknięty Pierwsze spotkanie ukazało pełen profesjonalizm i dużą wiedzę. Zawsze...
~Radosław i Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Kredyt hipoteczny- Adam B. wątek zamknięty Pan Piotr jest najlepszym doradcą finansowym jakiego spotkałem. Obiecał...
~Adam B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

KREDYT HIPOTECZNY wątek zamknięty Do Pana Piotra zgłosiliśmy się w sprawie kredytu hipotecznego. Z pomocą Pana...
~Ania i Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Prawdziwy profesjonalizm wątek zamknięty Do Pana Piotra zgłosiłem się w sprawie kredytu na mieszkanie. Sprawa...
~Łukasz K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Pani Renata wątek zamknięty Myślałam, że moja sytuacja jest bez wyjścia, ale z pomocą przyszła mi Pani...
~Natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Profesjonalna obługa wątek zamknięty Pan Piotr jest profesjonalistą. Sprawa kredytu została załatwiona...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Do teraz nie wierzymy, że to się dzieje naprawdę i że nasze marzenia się...
~Monika i Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Profesjonalista w każdym calu. wątek zamknięty Pan Piotr pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego co w naszym przypadku...
~Marzena M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Właściwy Człowiek na właściwym miejscu ! wątek zamknięty Od samego początku, na samą myśl o doradcy finansowym w sprawie tak ważnej,...
~Artur z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Rzeczowo i Szybko wątek zamknięty Pan Piotr pomógł nam przy kredycie hipotecznym od początku do końca. Jesteśmy...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Pełen profosjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam usługi finansowe Pana Piotra. Pan Piotr posiada szeroka wiedzę...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

profesjonalizm w 100% wątek zamknięty Pan Piotr pomógł nam przy wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Już...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

zaangażowanie i doskonały kontakt wątek zamknięty Pan Piotr jest profesjonalistą Zaangażowany, kompetentny Wszystko cierpliwie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Godny polecenia wątek zamknięty Usługi Pana Piotra są na wysokim poziomie. Do sprawy podchodzi...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc przy decyzjach finansowych takich jak kredyt...
~KATRAD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

kredyt hipoteczny wątek zamknięty Za pośrednictwem Pana Piotra podpisalismy z mężem umowę kredytu hipotecznego....
~MDCec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

PROFESJONALISTA wątek zamknięty Wraz z mężem zdecydowaliśmy się poprosić Pana Piotra o pomoc w najważniejszej...
~Monika i Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Profesjonalizm - to pierwsze wrażenie jakie odniosłem i nieustannie trwało do zakończenia mojej sprawy. wątek zamknięty Pan Piotr przez cały okres prowadzenia mojej sprawy trzymał rękę na pulsie....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry