Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Pan Piotr pomógł nam szybko i profesjonalnie zmienić nasz stary kredyt...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Dominika C. - opinia wątek zamknięty Szczerze wszystkim polecam! Obsługa bardzo profesjonalna. Dzięki fachowej...
~Dominika C.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Paula P. - opinia wątek zamknięty Pan Piotr to najlepszy ekspert w swoim fachu. Ogromna kompetencja i...
~Paula P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy jaka otrzymałem. Wszystko spokojnie i jasno...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca współpracę z Finansowym Piotrem i całym zespołem,...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Mega profesjonaliści!!! Pomoc od samego początku aż do wypłaty pieniędzy....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Duży profesjonalizm, kultura i zaangażowanie. W czasie 3 miesięcy udało się...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Z Panem Piotrem miałem doczynienia już po raz kolejny. Tak jak za pierwszym...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Magdalena Sawczuk - opinia wątek zamknięty Zbieram się do napisania opinii od dwóch miesięcy. Szybciej panu Piotrowi...
~Magdalena Sawczuk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Dziękuję za współpracę, kolejny raz jestem usatysfakcjonowany. Korzystne...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Uzyskałem pomoc przy 2 kredytach, wszystko załatwione szybko...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, wszystko przebiegło sprawnie. Dzięki panu Piotrowi kupiliśmy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Rekordziści :) - opinia wątek zamknięty Pomoc Pana Piotra i Pani Małgosi przy naszym kredycie hipotecznym jest...
~Rekordziści :)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Pan Piotr pomógł dobrać odpowiedni bank do udzielenia kredytu hipotecznego, a...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pan Piotr jest osobą bardzo profesjonalną i pomocną. Cały proces kredytowy...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

pst - opinia wątek zamknięty Szybko i sprawnie. 2 wizyty, reszta mail/telefon. Kredyt na spoko warunkach w...
~pst
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Sylwester - opinia wątek zamknięty Pan Piotr jasno i profesjonalnie przedstawil oferty kredytu hipotecznego i...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Pana Piotra znalazłam w internecie. Już po pierwszym spotkaniu odniosłam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Michal - opinia wątek zamknięty Profesjonalna pomoc w doborze kredytu i późniejszej jego obsłudze -...
~Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry