Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomoc przy udzieleniu kredytu wątek zamknięty Pan Piotr to bardzo miły, kompetentny i pomocny doradca. Tak jak obiecywał...
~Anna i Tomasz B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Lepiej trafić nie mogłem! wątek zamknięty Współpraca z Panem Piotrem przebiegła bez zarzutu i profesjonalnie. Sytuacja...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Doradztwo kredytowe wątek zamknięty Jeśli chcesz wziąć kredyt to pomoc Pana Piotra będzie nieoceniona. Polecam w...
~Bartek G
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Pomoc w uzyskaniu kredytu wątek zamknięty Współpraca z Panem Piotrem i jego zespołem to przyjemność. Bardzo szybka,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Właściwa osoba na właściwym miejscu wątek zamknięty Polecam wszystkim niezdecydowanym Pana Piotra i Jego ekipę. Wstępna decyzja...
~Ada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Kredyt hipoteczny wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa oraz bardzo profesjonalne doradztwo. Potrzebowałem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Wybór kredytu wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecamy Biuro " Finansowy Piotr ". Odpowiedni człowiek...
~Ania i Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

polecam ! wątek zamknięty Właściwie nie ma co się rozpisywać, bo wszystko już zostało napisane....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Pan Piotr pomógł nam we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Finansowy Piotr. Bardzo szybka i fachowa obsługa i...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Ogromne dzięki :-) wątek zamknięty Witam serdecznie, pan Piotr najlepszy! Od pierwszego spotkania w sprawie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Bardzo profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Pan Piotr i...
~AniaK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Polecam;);) wątek zamknięty Polecam Pana Piotra oraz jego zespół. Szybko, rzetelnie i bez stresów ;) mam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Lepiej nie można trafić :) wątek zamknięty Do pana Piotra trafiliśmy z polecenia znajomych,którzy również starli sie o...
~Magdalena i Marcin Sz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Polecam! wątek zamknięty Od samego początku Pan Piotr wykazał się rzetelnym i konkretnym podejściem do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie załatwiony kredyt z mieszkaniem. Wszyscy z biura Pana...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Solidna pomoc i dobry kontakt wątek zamknięty Brałem kredyt hipoteczny korzystając z usług Pana Piotra - bardzo dobry...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Przyszedłem z polecenia polecam dalej wątek zamknięty Pani Renata, współpracująca pod szyldem Finansowego Piotra to fachowiec z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Pełen porfesjonalizm wątek zamknięty Pełen porfesjonalizm
~Kris
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Rzetelny, rzeczowy, merytorycznie znakomicie przygotowany, a przy tym po...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry