Firma Albione? Znajomy polecił mi markę i bardzo się przejechałem. Kupiłem cały zestaw: garnitur, koszule i dodatki. Z garniturek jest wszystko ok, ale koszula, która kosztowała prawie 200zł po jednym praniu zrobiła się jak wyjęta z kubła. Cały kark i kołnierzyk od środka się zmechacił. Koszula była prana w 30* i ustawienia dla delikatnych rzeczy. Używam płynów do prania tylko sensitive. Oddałem produkt do reklamacji po czym otrzymałem informację zwrotną, że koszula była źle użytkowana. Pytam się jak źle? Po jednym założeniu i wypraniu? Była ze 100% bawełny i wg mnie to mogło być przyczyną, aczkolwiek nie powinno! Jeśli materiał jest dobry gatunkowo to nic nie powinno się stać! Firma ALBIONE reklamacji nie uznała, ale przy podsumowaniu zaproponowali mi rabat przy następnych zakupach - 20% ....nie skomentuję tego!!!! Jak składałem reklamację byli Państwo, którzy odbierali spodnie z reklamacji. Nie przyjęli tego, ponieważ było gorzej jak przed oddaniem - zrobili awanturę w sklepie i pani ekspedientka przyjęła ponownie do reklamacji.
Sprawę oddaję do rzecznika praw konsumenta, ponieważ tak się nie podchodzi do Klienta. SZCZERZE NIE POLECAM.