Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawa POLECAM wątek zamknięty Polecam! Korzystałem 5 razy i zawsze szybko,wjeżdzałem od ręki, solidnie i...
~Paweł_Honda_Civ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Było tak jak powinno być wątek zamknięty Było tak jak powinno być: dzwonię, umawiam się, przyjeżdżam od razu jestem...
~kod13
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Niby hurtownia a drożej jak w detalu wątek zamknięty Podjechałem do tej firmy po złącze elastyczne do wydechu. Cena 110 zł. Takie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Umówiłam się na spawanie tłumika na godz 8.00 rano(wolne z pracy) po...
~pani
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Jeszcze 2-3 lata temu poleciłbym Mat-rę każdemu. Szybko, niedrogo,...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

cena za tłumik dobra, za usługę wygórowana wątek zamknięty przed przyjazdem telefonicznie umówiłem się na cenę, tłumik + montaż. Po...
~ZUS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam zakład wątek zamknięty Polecam zakład naprawy układów wydechowych. Miła obsługa, części na miejscu,...
~Mario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Rewelacja wątek zamknięty Jadąc w trasie zgubiłem jakiś element z auta :( Domniemując, że jest to...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

Drożyzna wątek zamknięty Niestety naciąłem się - potrzebowałem wymiany dwóch tłumików na szybko w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Rewelacja wątek zamknięty Polecam wszystkim ktorzy maja problemy z ukladem wydechowym, szkoda czasu na...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Drogo i naciagaja !!! wątek zamknięty Pierwszy raz bylem z BMW i naprawe wycenili na 500zl. W innych naprawach...
~Maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Pełna profeska. wątek zamknięty Szybko, sprawnie i nie drożej niż wszędzie :)
~ptl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

32

wątków

do góry