Widok

Firmowa impreza integracyjna

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego eventu sprawia, że klient czuje się w pełni zaopiekowany. Oprócz tego przemiły kontakt z Właścicielką firmy - p. Anetą :) Serdecznie polecam!
Moja ocena
FC Events kategoria: Organizacja imprez integracyjnych
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio organizowałam imprezę integracyjna w Piwnicy Rajców i też było fantastycznie. Menadżer zajął się całą organizacja imprezy. Zadbał o wszystko. Świetnie przygotował salę. Zadbał o pyszne jedzenie. DO tego serwują wyśmienite piwa. Zabawa była na 102
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetną imprezę integracyjną zorganizowaliśmy w Hotel Logos w Gdańsku. Lokal super, obsługa profesjonalna i przepyszne jedzenie. Kolejną imprezę też tam robimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od czego rozpocząć przygotowanie imprezy dla swoich pracowników, aby wszyscy byli zadowoleni z dobrze spędzonego czasu razem? Impreza ma trwać przez sobotę i niedzielę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze imprezy organizuję Amer Event :D W swojej ofercie mają organizację wieczorów tematycznych, pikników czy imprez integracyjnych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Świetna zabawa gwarantowana :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajnie przygotowali imprezę firmową z okazji dobrych wyników zeszłorocznych w Betlejem w Lęborku. Wszystko było zgodnie z ustaleniami. Jedzeni wspaniale przygotowane. Dobra lokalizacja, świetna atmosfera i ładna sala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry