Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fitkalorie gdansk wątek zamknięty Zupy nie do zjedzenia, wiecznie przesolone do tego stopnia, ze nie Da się...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Jedzenie naprawdę bardzo smaczne, zróżnicowane i apetycznie wyglądające.
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pyszna różnorodna dieta i piękne posiłki - codziennie. Firma przygotowuje...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty Polecam ten catering! Odbieram osobiście we Wrzeszczu jak wracam z pracy i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Jedzenie smaczne, ale.. wątek zamknięty Jedzenie, które otrzymuję jest bardzo dobrej jakości. Menu jest...
~w miare zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Niby fajne, ale.. wątek zamknięty Wszystko niby fajne, jedzenie smaczne, cena super, ale wg mnie za dużo...
~Lola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Dobrze, ale może być lepiej wątek zamknięty Menu jest bardzo urozmaicone, potrawy nie powtarzają się zbyt często....
~Mia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Jedzenie plus, obsługa minus wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa tragiczna. Panienki tam zatrudnione pracują...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Kilka rzeczy do zmiany wątek zamknięty Menu się powtarza. Jedzenie jest smaczne. Obsluga przy odbiorze do wymiany.
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Korzystałam z oferty kilka miesięcy, teraz znów zdecydowałam się na powrót....
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Świetnie! wątek zamknięty Dieta zawsze dociera na czas. Dania są różne, chyba nie pamiętam sytuacji, w...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Dla mnie rewelacja wątek zamknięty Korzystam z tego cateringu już 2 miesiące, zamówiłam kolejny raz,teraz już...
~Joanna B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Polecam gorąco dietę Fit Kalorie. Jest bardzo smaczna, zróżnicowana. Drugie...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne, zawsze świeże. Zamówiłam dietę vege,...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Słabizna wątek zamknięty Bardzo słabe jedzenie. Warzyw brak - duża ilość sałaty. Gotowane na jedno...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

NAJLEPSZA JAKOSC W PRZYSTEPNEJ CENIE wątek zamknięty Jako wybredny smakosz sprawdziłam już kilkanaście cateringów. Fit Kalorie to...
~Kinga Wiśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

mieszane uczucia wątek zamknięty Duże ułatwienie dla ludzi, którzy pracują. Korzystałam z oferty przez 2...
~ell
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Wygoda nie zawsze idzie w parze z jakością wątek zamknięty Witam, Uważam, że opcja pudełkowa jest wygodna, super! Nie mam zarzutów do...
~Karmelka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

słaba jakość, nieświeże, brak efektu wątek zamknięty Dobra cena i to koniec plusów. Zrezygnowałam, bo blisko 1/4 menu trafiało do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry