Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Kiedy wyniki pokazały, że powinnam ograniczyć gluten byłam załamana - to co...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Dobrze zbilansowane posiłki, w końcu nie chodzę głodny na diecie pudełkowej,...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Ella - opinia wątek zamknięty Raz dostałam inne zamówienie, dwa razy nie dostałam dosłownie nic, a kilka...
~Ella
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Przestrzegam!!! Nie dowożą pudełek. Brak kontaktu.Infolinia ustawiona tak, że...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Umiecie w te posiłki :) czuć, że macie dobrych kucharzy, ale i dietetyka bo...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Bogusław - opinia wątek zamknięty Zamówione dwie diety t.j Standard 1500 oraz Vege plus ryba 2000. W dniu...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

bartek - opinia wątek zamknięty Nie przywożą posiłków, blokują negatywne opinie na FB, mają kilka różnych...
~bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

jolka - opinia wątek zamknięty Jeśli dieta pudełkowa, to tylko FitBoxy! Smak, cena, jakość składników,...
~jolka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Niestety FitBoxy to najgorszy catering. Kasują komentarze o niedostarczeniu...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Diety pudełkowe stosuję od dawna, ale ta jest pierwszą, dzięki której nie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Fajnie, że macie w swojej ofercie coś dla roślinożerców, i że jest tak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Urszula - opinia wątek zamknięty Przez parę miesięcy byłam ich klientką, z początku bardzo zadowoloną....
~Urszula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

marzena - opinia wątek zamknięty To już moja 6 dieta pudełkowa, w końcu podobnych cateringów nie brakuje ale...
~marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Smak i jakość posiłków bez zarzutu. Bardzo polecam.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Przestrzegam wszystkich którzy rozpoczynają swoją przygodę fitboxy. Mam z...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Po trzech nieudanych próbach diet w innych cateringach ta od FitBoxy mi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

I. Tomczak - opinia wątek zamknięty Od początku diety , czyli od 2,5 tygodnia (13 dostaw) moja pudełka nie...
~I. Tomczak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Pool - opinia wątek zamknięty dieta opłacona, miała wystartować 4 października, do dziś nic nie przyszło,...
~Pool
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Oko - opinia wątek zamknięty Nie oddali pieniędzy cateringu również brak!! Zero kontaktu!! Kasują...
~Oko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Klient - opinia wątek zamknięty Odradzam! Brak posiłków na czas, brak opisów pudełek, zamazane etykiety,dania...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry