Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Od pierwszego dnia ciągłe pomyłki i nie dostarczanie posiłków zwrot...
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Zamówiłem dietę i od tygodnia ani razu do mnie nie przyjechała, dużo...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Proszę na nich uważać bo tak jak w komentarzach są duże problemy żeby się z...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

Fifi (Marki) - opinia wątek zamknięty Z FitBoxy Catering korzystam od 2 miesięcy, obecnie razem z żoną. Ale od...
~Fifi (Marki)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

Dareus - opinia wątek zamknięty Omijajcie szerokim łukiem. Nikt nie odbiera telefonów, kontakt utrudniony....
~Dareus
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Dziwi mnie fakt,że taka firma jeszcze istnieje w dzisiejszych czasach ...Mam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Masakra firma nie wywiązuje się z umów , raz dostaliśmy z mężem zamiast 5...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Klient - opinia wątek zamknięty Pomylone zamówienia, brak posiłków, brak kontaktu w celu wyjaśnienia, a to...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Firma nie odpisuje na maile, ani nie odbiera telefonow! Brak...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

sc - opinia wątek zamknięty Catering nie dowozi jedzenia, występują trudności z kontaktem, proszę omijać...
~sc
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

LUKI - opinia wątek zamknięty Zamówiłem dietę na dwadzieścia dni i już pierwszego dnia dieta nie...
~LUKI
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Nigdy nie zamawiajcie tej diety. Widać, ze wszystkie pozytywne komentarze są...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Firma lekceważy klienta, nie dostarcza jedzenia , nie odbierają tel.a jak...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Brak trzech na siedem dostaw. Loteria
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Janina - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie bezkonkurencyjni. Oczywiście są dania lepsze i gorsze, bo nie ze...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Dorota Tomasz - opinia wątek zamknięty Niestety nie jestem zadowolona. Świeżość i wygląd potraw tragiczna!!! Już po...
~Dorota Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Lenka - opinia wątek zamknięty Nie polecam cały czas brak posiłków.
~Lenka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Dieta zamówiona, zapłacona, drugi dzień z rzędu bez dostawy. Dodzwonienie się...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Dieta raz jest, raz jej nie ma, raz czegoś brakuje, raz jest inna, a raz...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

K - opinia wątek zamknięty Tragedia, pudełka kilka razy się nie pojawiły albo były braki. Jedzenie...
~K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry