Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
masaże wątek zamknięty byłam u Państwa ostatnio na masażu i jestem bardzo zadowolona. to był jeden z...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Jestem za Sylwią wątek zamknięty Bardzo lubię ten klub. A najbardziej zajęcia z Sylwią. Wulkan energii:))...
~bywalczyni Spójni:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty Jestem nową klientką Spójni i bardzo sobie chwalę ten klub. Zgadzam się z...
~Maja
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Ocena wątek zamknięty Chcialam sie wypowiedziec na temat ponizszych komentarzy na temat pani...
~Taka jedna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

latem duszno wątek zamknięty latem duchota,zima zimno.Oto cala prawda o spojni.Poza tym troche drogo jak...
~filip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

niedogrzana silownia wątek zamknięty chodze na spojnie od wielu lat i jak dotad nic nie zrobiono z ogrzewaniem na...
~bolo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

stała klientka - opinia wątek zamknięty Polecam ten klub! Siłownia może troszkę niedoposażona, bo dość mało sprzętów...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Zumba wątek zamknięty Polecam zajęcia z zumby, które prowadzi p. Beata. Dla kogoś jak ja, kto nie...
~Agata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

BARDZO POYTYWNIE! wątek zamknięty Jeśli chodzi o sprzęt mogli by coś dokupić obsługa bardzo miła wiadomo czasem...
~ANTONIO B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Polecam ten klub wątek zamknięty Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fitnessu polcam Spójnię....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Polecam zajęcia Pani Renaty wątek zamknięty Polecam bardzo zajęcia u Pani Renaty- Pilates, jaga i mental. Nigdzie na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Słaba obsługa wątek zamknięty Na siłownie "spójnia" uczęszczam od 2 miesięcy i jestem zażenowany obsługą,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

CO TA BABKA ODWALA wątek zamknięty BARDZO PRZEPRASZAM ALE DZISIEJSZY DZIEN W WASZYM KLUBIE TO KATASTROFA TA...
~KRIS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

SPOKO wątek zamknięty Chodziłem wcześniej,na inne siłownie ale ta jest najlepsza,dużo dobrego...
~tom
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

w porzadku wątek zamknięty Byłem parę dni temu po raz pierwszy i muszę przyznać, że siłownia bardzo mi...
~klient2010
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

przesadziliście z karnetami :/ wątek zamknięty Instruktorzy super - szczególnie Renata /yoga, pilates/; dużo gadżetów do...
~Artemis2006
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Najlepszy tego typu klub w okolicy. Czysto, spokojnie, bez chamstwa. Jestem...
~Rafał
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

:( wątek zamknięty Zaskoczyły mnie nie podwyżki cen (bo te akurat jestem w stanie zrozumieć) ale...
~Ania81
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

za drogo!!!!!!!!! wątek zamknięty moim zdaniem klub jest super czysto schludnie mile panie w recepcji i super...
~gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Szkoda :( wątek zamknięty Przed podwyżkami korzystałam często i byłam zadowolona z zajęć i...
~Betka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

75

wątków

do góry