Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spostrzeżenie wątek zamknięty Od wielu lat brakuje porządnego przyrządu do ćwiczenia łydek oraz skośnej...
~Stały_bywalec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Przesadzili z podwyżkami. wątek zamknięty Chodzę na zajęcia od roku i jestem z nich bardzo zadowolona. Niestety,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

podwyżka cen karnetów - duża przesada wątek zamknięty Na zajęcia ruchowe w klubie uczęszczam już od ładnych kilku lat i jestem...
~hapi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

przesada z podwyżką cen karnetów wątek zamknięty KLUB ŚWIETNY. JESTEM STAŁĄ BYWALCZYNIĄ ZAJĘĆ GRUPOWYCH. NIEOCENIONY KLIMAT...
~mona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

nowe szatnie wątek zamknięty Jest ładnie, czysto, tylko strasznie mało miejsca do przebierania się...
~paola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

wkoncu nowe szatnie, ale ten prysnic... wątek zamknięty Fajne nowe czyste szatnie tylko te pryśnice są za wysoko i jak już ktoś pisał...
~karbed
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

prysznice wątek zamknięty Prysznice są za wysoko, a do tego ciśnienie w nich jest za małe, woda się...
~Pabl0
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2009

wkońcu nowe szatnie wątek zamknięty wkońcu nowe, ładne i czyściutkie szatnie...a reszta jest jak już wcześniej...
~Tosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 maja 2009

nowe szatnie wątek zamknięty wejscie ładne a co do szatni męskiej to mam pytanie co za mądra osoba...
~klijent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

karnet open wątek zamknięty Instruktorzy bardzo dobrzy, sale do ćwiczeń przestronne. Ceny rozsądne ,...
~Jolka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

Polecam, Pani Beatka najlepsza!!! wątek zamknięty Pani Beato swietnie prowadzi Pani te zajecia, bardzo mi sie podoba! Tak...
~lucyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 marca 2009

Zapisy? wątek zamknięty Chyba Pani chodziła do innego Klubu Fitness bo ja chodzę do Spójni od dwóch...
~:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Nie polecam !!! wątek zamknięty Miałam karnet, którego nie mogłam wykorzystać bo był problem żeby się zapisać...
~Karolcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

całkiem fajnie wątek zamknięty zalety klubu: profesjonalni instruktorzy:))) zajęcia naprawdę konkretne:)))...
~Uczestniczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

Kinga - opinia wątek zamknięty Zajęcia, klimat, ludzie... rewelacja. Beznadziejnie jeśli chodzi o dbałość o...
~Kinga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Miło, sympatycznie i nie drogo. Chodzą tu fajni ludzie, poćwiczyć a nie...
~Jagna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

aga - opinia wątek zamknięty Od niedawna zaczęłam chodzić na fitness do Spójni. Wybrałam klub ze względu...
~aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 listopada 2008

naprawde warto :) wątek zamknięty Polecam zajęcia ze Stefanem, widać że angażuje się w to co robi, pełen...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

*** - opinia wątek zamknięty Uwagi ci do zajęć na siłowni - mimo podpisywania oświadczeń ( po co tyle...
~***
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

Inni są lepsi... wątek zamknięty Najmocniejszym punktem tej siłowni jest miła i fachowa obsługa. Szczególnie...
~Monster
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

75

wątków

do góry