Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Dzięki trenerowi Kubie Przedpełskiemu wracam do dawnej formy i kondycji. Po...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Bez porównania - Łukasz jest bezkonkurencyjny!!!!!! wątek zamknięty W tym roku obiecałam sobie na 100%, że zacznę regularnie ćwiczyć. Latka...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Pozytywna energia... wątek zamknięty Od 1,5 roku mam przyjemność pracować z Kubą Przedpełskim, jest...
~Dżasta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Jestem pracującą studentką, która postanowiła zdawać do Policji. Moja...
~IZa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Naprawdę warto wątek zamknięty Najpierw o plecach. Pracuje w banku i chronicznie boli mnie krzyż. Byłem na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Aż chce się więcej ćwiczyć, DOKTORKU!!! wątek zamknięty Byłam zła na cały świat, kiedy nie mogłam doprowadzić swojego ciała do figury...
~Mtylda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Chłopaki są naprawdę genialni!!! wątek zamknięty Na spotkaniu konsultacyjnym Łukasz przeprowadził wywiad i to mi się...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Kuba,jestes wspaniały. Dzieki !!!!! wątek zamknięty Dzieki treningom pod fachowym okiem Kuby,poprawilam wszystkie mozliwe...
~Klara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Niesamowicie nakręcające!!!!!!!! wątek zamknięty Dla mnie wszelkiego rodzaju aktywnośc fizyczna zawsze kojarzyła się,a także w...
~Kornelka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY !!! :) wątek zamknięty Na początku będę pisać w czasie przeszłym :). Byłam otyła, nie miałam...
~Tamara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Polubiłem wycisk !!!!!!!!! wątek zamknięty Niezdecydowanym i zastanawiającym się nad taką formą treningu mówię krótko-...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Dwie rzeczy chciałam tak naprawdę podkreślić. Po pierwsze - nie wiem do tej...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Polecam każdemu! wątek zamknięty Wysiłek fizyczny zawsze mnie pociągał. Uważałam, że to jest po prostu fajne....
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Sluszna decyzja!!!!!! wątek zamknięty Pracuję jako księgowa,więc przed komputerem i papierami potrafię przesiedzieć...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

1,5 godziny tylko dla mnie wątek zamknięty 3-4 treningi w tygodniu po 1,5 godziny z Kuba to czasami za malo. To...
~Mirka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Szacunek Kuba!!!!! wątek zamknięty Szacunek dla trenera Jakuba Przedpelskiego. Czlowiek z pasja,ktora potrafi...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Kolosalna zmiana na lepsze wątek zamknięty Decyzja o podjęciu współpracy z trenerem personalnym zajęła mi niemało czsu....
~Gonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Kazdy bedzie zadowolony wątek zamknięty Pod opieką trenera osobistego Kuby ćwiczę już 13 miesięcy. Jest trenerem...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Jacek K. - opinia wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZAJĘTA OSOBĄ I BARDZO CIĘŻKO BYŁO MI ZACZĄĆ. W DODATKU JUŻ OD...
~Jacek K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Schudłam już 17 kilogramów !!!!!!! wątek zamknięty Witam. Wszystko co można napisać o Kubie zrobili moi poprzednicy. Trafiłam do...
~Gryczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry