Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam zabiegi w tym gabinecie, profesjonalna obsługa, bardzo miła...
~barabara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

świetna fachowa obsługa!!! wątek zamknięty Pani Kasia i córka Emilia są wspaniałe, tworzą bardzo przyjemną atmosferę, a...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Misiu - opinia wątek zamknięty Witam miałem okazję korzystać z usług owego Gabinetu, obsługa 6/6...
~Misiu
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Rehabilitacja wątek zamknięty Pozytywnie zaskoczył mnie profesjonalizm i atmosfera w tym gabinecie! Pani...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

super rehabilitacja wątek zamknięty profesjonalizm w podejściu do klienta i przemiła atmosfera, personel jest...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Muszę z przyjemnością pochwalić ten gabinet, a wiem co mówię, bo byłem już w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

:) wątek zamknięty bardzo miła obsługa oraz profesjonalne podejście do pacjenta. dogodne terminy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Polecam! wątek zamknięty Warto znalesc chwile czasu dla siebie i spedzic go wlasnie w tym miejscu!...
~ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Rewelacja wątek zamknięty Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Gabinet :). Obsługa jak i wiedza na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

szybko i ze zrozumieniem wątek zamknięty Bardzo miłe miejsce z rodzinną atmosferą, a przy tym dobrzy fachowcy....
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

polecam:) wątek zamknięty Polecam serdecznie :) Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i atrakcyjne...
~o.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Przemiła atmosfera!!! Zabiegi u Pani Kasi czynią cuda wątek zamknięty Złote ręce pani Kasi i jej zaangażowanie pomogły mi w walce z ciężką...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Skorzystałam z komputerowego drenażu limfatycznego. Dla mnie efekty...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry