Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo przyjemna rozrywka wątek zamknięty Nie jestem wielbicielką sportu, ale ta forma rekreacji bardzo przypadła mi do...
~Anna Jopek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Swietna zabawa dla calej rodziny do tego aktywnie i na powietrzu. Polecam.
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

footgolf w przywidzu z rodziną wątek zamknięty zdecydowanie polecam. Wystarczy że jest w miarę niezła pogoda to jest to...
~Darek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Super sprawa! wątek zamknięty spędziliśmy ze znajomymi bardzo miło czas grając w footgolf. polecam małym...
~dzejkop
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Świetne miejsce na wypad większą paczką wątek zamknięty Świetne miejsce na wypad z zarówno z dzieciakami jak i z paczką znajomych....
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Tanio Ciekawie wątek zamknięty Wybrałem się ze znajomymi na niedzielną rozgrywkę , super teren, super...
~Wiko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Piłkarskie urodziny syna wątek zamknięty Zorganizowalismy synowi i jego kolegom urodziny na footgolfie i bylo super,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Super sprawa! wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi kilka razy. Oryginalna inicjatywa. Nigdy wcześniej nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Wspaniała rozrywka! wątek zamknięty Dojazd swietny, blisko glownej drogi. Przygotowanie toru do gry przemyslane,...
~M&P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Super rozrywka na świeżym powietrzu wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem widoków, przestrzeni i formy tej niespotykanej atrakcji....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry