Widok

Ford focus gd820kn łoś na drodze

Parkujący na skrzyżowaniu złotą żytnią a może w niecnych celach? Obserwuje okolicę? Przykład wzięty od paniusi z peugeot zielona206gka5ns9.ale przykład idzie z góry z przesłanego maalluu...owa.chamstwo się łatwo rozprzestrzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

I dalej panienki stoją
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma to jak parking za darmo to może mandacie 11 metrów od skrzyżowania i już jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz został tylko peugeot 206 zielony ale kierująca tym samochodem to słabo z orientacją w przestrzeni ona myśli że parkuje pod pracą bo tak jej powiedzieli brawo za inteligencję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli ktoś zgłaszał tej Pani że nie życzy sobie żeby pracowała pod jego posesją a mimo tego parkuje to myślę że nie ma na to siły. Z chamstwem się nie wygra niestety. Taki mamy klimat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety i do tego złośliwe zachowanie dochodzi i poklask pracodawcy który nie zapewnił pracownikom parkingu a potem wszyscy się dziwią chamstwu które nas otacza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skrzyżowanie na Złotej? Czego z czym? Biebrzańskich bagien z wysypiskiem gruzu? Przeszkadza Wam zaparkowany peugeocik jakiejś pani ale ten chlew i poligon czołgowy z którym od dwudziestu lat nie potraficie się uporać to jest w porządku? Zapomniałem, niech gmina zrobi bo Wam się należy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Min chlew zaczyna się od łamania przepisów i kłótni z sąsiadami ciężko w takiej atmosferze zadbać o porządek, dziwię się że tego nie jesteś w stanie ogarnąć i zrozumieć ,ale cóż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Będą stAc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I kolejne przypadki z wczoraj (22.01.19) blokowania ulicy przy Skwerze Banino:
Srebrny Hundai i20 (z logo med raty) - WU 4051C około 10.00 - pewnie tylko na chwilę do "dentysty"
Szare Audi A3 GKA 02736 z uszkodzoną tylnią wycieraczką (zwis aby nie było widać 1 cyfry rejestracji?) to stało długo - z 30 min (ciut długo jak na kupowanie wina lub pasztetu)
Czarny Opel Corsa GKA 35078 około 15.00
To nic że robiła się niezła mijanka, oni mieli blisko po swoja podwawelska. I będzie tych blokujących, cwaniarek i cfaniaków więcej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i skończy się tak że trzeba będzie wreszcie osłupkować, ołańcuchować a najlepiej jeszcze pod prąd jak w zoo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma co tracic nerwow. Wystarczy nakleic odpowiednia naklejke... w Internecie da rade kupic... z napisem i rysunkiem... kut.s ;) za parkowanie :))) polecam...z szyby trudno scigalna...wiec zostanie pamiatka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak abstrahując od tematu to czy tam rzeczywiście można coś rozsądnego nabyć, pije do wina i pasztetu?
Ktoś, coś bo nie byłem jeszcze?
Z góry dziękuję za odpowiedzi merytoryczne i przepraszam za wtręt w innym temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezły mięsny i piekarnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

powołać straż gminna jak w filmie Ranczo, mandaty wlepiać. Dzis byłam w jednym ze szpitali. Obok parking ale płatny. Wielu kierowców na chodniku zaparkowało i na poboczu co utrudniało mijanie . Za chwile straz miejska wlepiła mandaty. Szybka akcja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezle ceny w piekarni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka piekarnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W piekarni manufaktura mojej mamy, ceny z kosmosu, jakość poniżej średniej. Ciasto w poniedziałek było stare (sernik) wysuszony i kwaśny, bułki niestety niewiele mają wspólnego z tradycyjnymi (mrożonka, gliniasta i bez smaku). Chleb orkiszowy bez smaku (zapomnieli dodać soli) na drugi dzień śmierdząca glina się z niego zrobiła. Do trzech razy sztuka i za każdym razem coś. Nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo kupują niemiecki mix w workach po 20-25 kilo, dolewaja tylko wody, zamierzają ręką cztery razy i gotowe....pyszności.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale i tak jest lepsze niż w Lidlu czy biedronce robione w Chinach zamrożone i odpiekane w sklepie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To samo g..no. w Lidlu chociaż świeże, bo w tej pseudo manufakturze niestety często mix świeżego ze starym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechałam dzis Złota i ta Pani z peugota zielonego nie prakuje na skrzyżowaniu tylko pod płotem Maluszkowa. O co chodzi? Co do skweru to za rok połowa tych sklepów padnie no chyba ,ze stomatolog i kięsny zostana. Ciuchy jakies smieszne, piwniczka hm. tańsze wina tej klasy w lidlu i Biedrze a wybór spory piw mją obok domu seniora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maluszkowi ma płot drewniany za parkingiem dla dwóch samochodów właścicieli płot przed tą firmą należy do posesji obok więc panienka parkuje pod płotem sąsiadów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że ktoś rozbudował swoją nieruchomość na całą dopuszczalną powierzchnię działki zabierając cz3ść drogi wewnętrznej pod plac zabaw nie znaczy że może zawłaścić wszystkie działki dookoła które mają swoich właścicieli.Swoją drogą jak się chce prowadzić firmę tego typu trzeba myśleć o parkingu a nie po chamsku obstawiać cudze płoty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To żadna droga wewnętrzną tylko też ulica Złota. Można sprawdzić na planach gminy. Słabo że właściciele czworaków na tej ulicy nie interweniowali w tej sprawie do tej pory. Jeśli tak można to proponuję wszystkim właścicielom nieruchomości przy np księżycowej prZesunac płoty o 2 metry. Zawsze większa działka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No I złotą można zwęzić zawsze mniej dziur
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tequila w piwniczce 20 zł droższa niż w żabce. szok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ta sama?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak. pojemnosc 0,7.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie w tym sęk że to nie płot maluszkowa tylko sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pie.... Czy ty czlowieku nie masz co robic????? Swiat zbawiasz? Wez sie do roboty donosicielu jeden....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

20 zł na flaszce to jednak spora różnica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już kogoś obrażasz to z poszanowaniem prawa do prywatności... coś ci to mówi łosiu. I jeszcze raz, jak cię swędzi to się podrap!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto się taki urażony poczuł? No i którą wypowiedzią? Bo zielony peugeot dalej parkuje pod płotem sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój teren kończy się równo z ogrodzeniem i równo z ogrodzeniem kończą się Twoje wpływy. Wjazd zastawia? Miejsce parkingowe? Ruch utrudnia? Czy jakieś cuda, że drogę publiczną masz na własność? Jak nie, to się odpimpuj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli stoi pod cudzym płotem a pracodawca otwierając działalnośc gospodarczą musi zapewnić pracownikom miejsca parkingowe a łamanie prawa prowadzi do anarchii a skutki anarchii i przekonanie o tym że ktoś może wszystko widzieliśmy nie tak dawno temu w Gdańsku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze można przesunąć samowolnie ogrodzenie i zwiększyć swoje wpływy jak to robi to miejsce dla dzieci... Mam wrażenie że to właściciel odpisuje. Ciężko się rozmawia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś kupił dom naprzeciwko i nagle nie macie gdzie parkować... Oj smuteczek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie porównuj parkowania do zabijania......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzieś czytałem o konflikcie sąsiedzkim gdzie sąsiad zabił sąsiadkę bo chciała przyciąć swoje drzewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może tak po prostu: "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe" i tylko tyle (dla objaśnienia: jeśli mnie wk...a że ktoś blokuje dojazd do mojego domu, to sam tego nie robię pod jego)?. Proste? Jasne że nie! Bo przede wszystkim jestem "JA": "Ja muszę mieć bliżej do sklepu", "Ja muszę zrobić tak jak mi się podoba bo tak!" "A spróbuj zwrócić mi uwagę, to popamiętasz!"
I mamy tą karuzelę egoizmu i agresji....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy długo bedziemy czytać na tym forum czyjeś żale? Bo się komuś placówka nie podoba? Bo samochód krzywo stoi? Nie potrafi sam dogadać sie osobiście z drugą osoba i zeby się dowartościować bedzie szukał sojuszników w internecie? Psując przy okazji naszą sasiedzką atmosferę? Nie wiem co za pieniacz tu mieszka ale przez takie ciagle wypisywanie na forum wszystkich swoich problemów psuje opinie o wszystkich mieszkańcach Złotej i Żytniej. Nawet w urzędzie sie juz z nas śmieją nikt nie bierze nas powaznie gdy zgłaszamy jakiś większy problem. Od razu wiedzą o jaka ulice chodzi mimo ze w gminie jest ich bardzo duzo. Mamy opinie donosicieli, pieniaczy, krzykaczy, ludzi kłótliwych i złośliwych. Czy naprawdę chcemy zeby inni nas tak postrzegali? Proponuje zeby osoba ktora ma problem z tym ze poza jej posesja ktoś jeździ, chodzi, stoi, biega czy oddycha sama postarała sie poradzić sobie z tym problemem nie wystawiając na szwank reputacji pozostałych mieszkańców.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę że ta litania powinna dotrzeć do osób które utrudniają życie ludziom na tych ulicach jeśli problem zaistniał na forum widocznie wieloletnie zwracanie osobiście uwagi źe ktoś przeszkadza swoim zachowaniem nie odnosi skutku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

37.47.202.* ale to Ty piszesz wszystkie te nienawistne posty na tym forum, poczytaj sobie . Raz tak raz kłamiesz. Człowieku masz jakies rozdwojenie jazni? Zdecyduj sie bo najpierw w każdym prawie watku piszesz o przedszklu albo zielonym Peugocie co to blokuje slrzyżowanie itp. To juz robi sie żałosne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Msm wrażenie że to wpisy różnych osób powtarza się tylko widoczny fragment numeru
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No raczej że mogą być różne :) Widocznie osoby te mają tego samego operatora sieci np. komórkowej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jeśli ktoś ogradza sobie kawałek drogi i wciela do swojej posesji na krzywy ryj to jest ok? Ja pie.... Poza tym niby jakie inne wielkie problemy ma Złota że gmina niechce nas słuchać. te wpisu broniące to bzdury..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast zrobić parking dla ludzi którzy tam codziennie przyjeżdżają w ilościach hurtowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz obowiązek zapewnienia miejsc parkingowych dla pracowników poprzeć konkretnym przepisem czy tak Ci się tylko wydaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla Banina.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj znowu na złotej był bal u Murzynów a samochody zaparkowane wszędzie pod cudzymi płotami na skrzyżowaniu porąbani są ci wszyscy ludzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Porąbane to są te komentarze auta z tego co widzę stoją na drodze i jest dużo miejsca może ktoś jezdzić nie potrafi.....ja problemu nie mam a takie ciągłe wypisywanie w kółko tego samego to jest po prostu żałosne....i ciągłe szpiegowanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od kiedy jest przedszkole a od kiedy miejscowy plan zagospodarowania? Prawo nie działa wstecz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem mają oczywiście tylko najbliżsi sąsiedzi. Reszta ma to w dużej... A klientki maluszka.. nie widzą problemu bo to same młode mamusie na bakier z prowadzeniem auta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mpzp od 2006. A przedszkole to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od ok 2008
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I powstało jako faworyt domowe przedszkole czyli 10 12 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako domowe przedszkole oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już mi się ulewa od tej pseudo dyskusji, albo jakieś konkrety, albo zamknąć pyszczydła, ktoś coś gdzieś.., i again!
Jest nielegalne zgłoś do kuratorium i poproś o wizytację, ewentualnie do prokuratury pismo o możliwości popełnienia przestępstwa!
Jak nie to zamknij paszczydło na wieki bo to zaśmiecanie wątków i forum.
he,he,he
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry