Widok

Fotelik

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jaki fotelik samochodowy dla 2latka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.boboszop.pl/fotelik-COCON-LB509-BROWN-p5529
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim bezpieczny - z testami zderzeniowymi, nie tylko z homologacją ECE jak ten załączony (przepraszam, ale to prawda). Tylko przetestowanie fotelika gwarantuje że wiesz, że dziecku nic się nie stanie podczas wypadku. Inaczej testujesz go na własnym dziecku :( homologacja to tylko dopuszczenie do sprzedaży, kryteria są tak niskie że nawet drewniana deska by to zdała.
No i podobno najlepiej tyłem do 4 roku życia, ale tu już decyzja jest po Twojej stronie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim z atestami i wysokimi ocenami w testach bezpieczeństwa (przede wszystkim patrzyłabym na niemiecki Adac). Nie z supermarketu, ale ze sklepu ze sprzętem tego typu np 8 gwiazdek albo Bobowózki. Warto pogadać ze sprzedawcą i dobrać coś zarówno do samochodu jak i dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

do góry