Widok

Frazesy z ofert deweloperskich/pośredników.

Wy tez nie raz czytacie oferty z samej chęci aby się pośmiać? Dziś się dowiedziałem, że Straszyn jest 8 min. od Gdańska;). O podobnych cuda wiankach już nawet nie wspomnę. Mam pytanie czy takie rolowanie naiwnych słoików jest legalne? Czemu nikt tego nie sankcjonuje, zaś cudacy od marketingu legalnie wręcz nawzajem prześcigają się w podobnej fantastyce?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile czasu zajmuje przejazd ze Straszyna do Gdańska Twoim zdaniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spokojnie może być i mniej niż 8 minut. To zależy od którego miejsca w Straszynie wystartujesz i gdzie jest już tzw. Gdańsk.
No i oczywiście poza godzinami szczytu, wtedy do Gdańska może być i godzina mało. Wiem, mieszkam w Straszynie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś takie opowieści były w ofertach pracy: lider rynku, prężnie rozwijająca się firma, młody i dynamiczny zespół, bogaty pakiet - każdy garaż w Januszeksie tak pisał..potem ci eksperci od ogłoszeń zatrudnili się chyba u developerów i jadąc do pracy mogę podziwiać bilbordy gdzie dowiaduję się "w 10 minut do centrum" yhy zapomnieli dopisać helikopterem, "blisko morza" yhy zaledwie 15 kilometrów w linii prostej ale na klif, i tak sobie jadę a co reklama to ciekawiej, zmienione proporcje na wizualizacji, zamieszczone w projekcie parki które nigdy nie powstaną, jeziorka i stawy których tam nie było i nie będzie, las którego już tam nie ma itp, itd...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry