Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dramat wątek zamknięty Odradzam -zamowilem zupe curry z owocami morza -poza smakoem pieprzu i...
~As
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Polecam !najlepsze pierogi ! wątek zamknięty Kilka dni temu po ciężkich zakupach ,udałam sie z koleżanką do tej...
~Aureliaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Super, gorąco polecam! wątek zamknięty Witam, ostatnio będąc z rodziną na wyjeździe w Gdańsku wstąpiliśmy do tejże...
~Mariusz z Wrocławia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Zupa pomidorowa ;) wątek zamknięty Z kolega postanowilismy cos zjesc,weszlismy wiec na pasaz,restauracja Fresco...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty Pusty lokal i oczekiwanie na danie ponad 30 minut. Otrzymałam wysuszone...
~Ola O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam tym, którzy mają za dużo wolnego czasu wątek zamknięty Któryś raz z kolei korzystałem z restauracji i tym razem już nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Dobre jedzonko wątek zamknięty Nie rozumiem negatywnych opinii. Wśród propozycji na wynos chyba nie...
~Aga Slowackiego
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Jedzenie na dowóz - skandal !!! wątek zamknięty Zamówiłam dziś z Fresco obiad na dowóz dla 4 osób. 1.Naleśniki meksykańskie -...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Po męczących zakupach zawitaliśmy w restauracji Fresco. Menu przystępne...
~Klodi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Masakra wątek zamknięty Nie polecam. Chyba że lubi sie jeść zimna przypaloną pizze za 30zł i źle...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Miejsce godne polecenia!!! wątek zamknięty Miałam przyjemność już po raz kolejny być klientką tej restauracji i po raz...
~Lalunia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Zamówienie na dowóz to jakiś żart... wątek zamknięty Po raz pierwszy zdarzyło mi się wyrzucić do kosza prawie całe zamówienie, a...
~Fresco to pomyłka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Pysznie :) wątek zamknięty Jestem tu już enty raz i zdecydowałem się coś napisać. Generalnie smacznie i...
~Kris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Najczęściej zamawiałam z Fresco do pracy. Zauważyłam brak standardów. Raz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Fresco ?? wątek zamknięty Niestety mimo apetycznego menu i przyzwoitego wystroju, miejsce to nie ma...
~Rroksana1
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Jest dobrze wątek zamknięty Obsługa miła, wystrój może być, ale nie oddaje żadnego klimatu. Czas...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Spaghetti carbonara wątek zamknięty Zagościłem dzisiaj do tej restauracji. Niestety mam nie miłe wspomnienia....
~Zdegustowany klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

polecam pizze wątek zamknięty Kilkakrotnie jadłam pizze w tej restauracji i na pewno jeszcze tam powrócę....
~_anja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Polecam ale.... :) wątek zamknięty Czesto bywam w tej restauracji, na gorsze zmieniły sie krewetki. Nie da sie...
~Gosc
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Pycha:) wątek zamknięty Dziś byłem dość przelotem ale miałem kupon z pewnego portalu więc przy okazji...
~RaV
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry