Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dlaczego tylko oni? wątek zamknięty Dlaczego tylko oni zajmują się takimi sprawami a inni tylko o tym mówią?
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Dobra robota wątek zamknięty Robicie dobrą robotę. Tak trzymać
~Adam Luft
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Tylko Fundacja mi pomogła wątek zamknięty Podziękowania za pomoc którą mi okazaliście.Nikt inny nie zajął się moją...
~Beata N.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Wdzięczni rodzice wątek zamknięty Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazałą pomoc dla naszego syna Piotrusia. Bardzo...
~Dawid B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Fajnie że to robią wątek zamknięty Fajna sprawa z tą Fundacją, bardzo popieram to co robią i życzę im powodzenia.
~Barbara Otto
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Pozdrowienia od Ady wątek zamknięty Gorące i serdeczne pozdrowienia za trud włożony dla małego Kacperka.
~Ada O.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Całkiem przypadkowo znalazłem tą stronę , więc wpiszę tu że dla mnie i mojej...
~Dariusz Mizera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Super kreatywne miejsce !!! wątek zamknięty Fantastycznie wyposażone przedszkole i profesjonalni opiekunowie, z ogromnym...
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Podziękowania za przychylność wątek zamknięty Tylko w taki sposób mogę wyrazić zwój podziw dal tego co robi Fundacja.
~Abelard L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Super! wątek zamknięty Świetne przedszkole! Polecam przedszkole prowadzone przez tą fundację....
~Nawrola
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2013

opinia o przedszkolu Fundacji Dobroczyńca wątek zamknięty Panie, które nauczają są super, bardzo zaangażowane. Więc dzieci mają tam...
~Beata
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Fundacja Dobroczyńca wątek zamknięty Przedszkole Terapeutyczne fundacji Dobroczyńca to najlepsza placówka w...
~Magda
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Dużo obietnic - mało działania wątek zamknięty Panie wiele obiecują, jednakże w rzeczywistości nie jest tak pięknie. Zespół...
~mmmmm
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Swoją opinią chcę pomóc innym rodzicom zastanawiającym się nad doborem...
~Renata P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Miejsce przyjazne zarówno dzieciom, jak i rodzicom. wątek zamknięty Fundacja przyjazna dzieciom, które czasem mają trudniej w życiu niż ich...
~Natalia - mama Bartka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Wdzięczność wątek zamknięty Jesteśmy wdzięczni za każde dobre słowo oraz nadzieję jaką nas otuliliście w...
~Mama Antka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Dziękujemy za okazaną pomoc wątek zamknięty Nie wiem jak mam dziękować ale może w ten sposób na stronach w internecie...
~Mama Agaty
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć fizjoterapeutycznych. wątek zamknięty Rehabilitacja prowadzona jest w sposób profesjonalny. Bez obaw powierzam w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Podziękowania wątek zamknięty Bardzo dziękujemy przy zaoferowanej pomocy w trudnych chwilach. Wszystko...
~Adrian Piastowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Zazdrosna wątek zamknięty Jestem zazdrosna że u mnie nie ma takiej fundacji. Miałam do czynienia z nimi...
~Doris Kotowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry