Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tak trzymać wątek zamknięty Robią kawał dobrej roboty. Najgorsze że są ludzie, którzy nie dostrzegają...
~Dawid Mazurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Przedszkole które rozwija wątek zamknięty Te Przedszkole bardzo rozwija umiejętności dzieci. Widać to na każdym etapie.
~Debowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Robią dobrą robote wątek zamknięty Taka fundacja to skarb dla dzieciaków, naprawdę robią dobrą robotę.
~Tomasz D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Personel kwalifikowany!! wątek zamknięty Opinia na temat tego przedszkola może być tylko pozytywna. Personel...
~paulina Maj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Takich miejsc powinno być więcej !!! wątek zamknięty Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, dziecko chętnie bierze udział, co...
~Agnieszka R.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Profesjonalny personel, z rewelacyjnym podejściem do dzieci wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć integracji sensorycznej....
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Bezpieczne przedszkole wątek zamknięty Przedszkole w którym moje dziecko czuje się bezpiecznie. Bardzo dobry kontakt...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Dogoterapia to wyjątkowa "pomoc naukowa" wątek zamknięty Dziecko chce ćwiczyć, gdy nagroda jest miła, przyjazna i można się do niej...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Szczerze Polecam! wątek zamknięty Profesjonalny personel, odpowiednie podejście do dzieci super kontakt z...
~Kasia Rumia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Przedszkole na 5+ wątek zamknięty Polecam przedszkole!! Moje chłopaki uczęszczają już drugi rok. Jestem bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Sprawdzone przedszkole na piątke z plusem wątek zamknięty W ciągu ostatniego roku sprawdziliśmy dwa pseudo integracyjne w okolicy . I...
~MagdaGłowacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć z moim dzieckiem wątek zamknięty Skierowałam tam swoje dziecko i nie żałuję. Bardzo miłe panie zaangażowane w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty dla mnie to jedyne miejsce w ktorym ktos zajął się porządnie moim...
~matka polka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Dowożenie dzieci do przedszkola - czy to dla wszystkich dzieci? wątek zamknięty W tej Fundacji to dzieciaki wszyskie dowożą ? Czy ktoś coś już wie ?
~Monte
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Dużo działań - super ! wątek zamknięty Na prawdę sporo inicjatyw zaadresowanych do dzieciaków...przedszkole...
~Janka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry