GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria Leśniewicz - opinia Jestem naprawdę zadowolona, super podejście, przyjemna atmosfera i wszystko...
~Wiktoria Leśniewicz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Nikola - opinia Jeździłam z super miłym Panem Grzegorzem:) którego mogę z całego serca...
~Nikola
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Serhii Yehoshyn - opinia Polecam!) Grzesiek najlepszy instruktor ️
~Serhii Yehoshyn
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Daniel - opinia Super, miła atmosfera podczas jazd. Miałem przyjemność jeździć z instruktorem...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

. - opinia Polecam! Zaczelam luty 2023, zaraz koncze, super szkolka
~.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Filip - opinia Polecam serdecznie tą szkołę jazdy!!Jestem już po egzaminach,wszystko zdane...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Izabela W. - opinia Szkoła Jazdy GdPrawko oferuje kurs w postaci zakupu vouchera i dzięki takiemu...
~Izabela W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Jakub K - opinia Gorąco polecam szkołę GD prawko.Cały kurs przebiegł bardzo szybko i...
~Jakub K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Michał - opinia Cały kurs przebiegł fantastycznie. Według mnie oraz kilku innych znajowmych...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Bartek - opinia Kurs przeprowadzony w bardzo szybki i przyjemny sposób. Wszystko było...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Patryk Nowaczyk - opinia Bardzo polecam,bardzo dobra atmosfera,wykłady sprawnie przeszły No i...
~Patryk Nowaczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Klaudia - opinia Kurs w całości na bardzo wysokim poziomie. Jazdy z instruktorem Grzegorzem to...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Sylwia - opinia Serdecznie polecam firmę GDprawko! Oceniam jazdy dodatkowe z panem Adamem. Od...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Sara - opinia Najlepszy instruktor , którego każdy sobie marzy to Klaudia ! Komfortowa...
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Kasia - opinia Bardzo polecam szkołę. Merytorycznie przeprowadzone szkolenie teoretycznie....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Krzysztof M - opinia Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Trafiłem na Piotra, który jako...
~Krzysztof M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Mateusz - opinia Super podejście do kursanta, teoria przeprowadzona w bardzo prosty i fajny...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Ola - opinia Po 13 latach po zrobieniu kursu zdecydowałam, że podejdę do egzaminu i dzięki...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Wiktoria Kowalewska - opinia Jestem bardzo zadowolona z kursu. Miałem zajęcia praktyczne z instruktorem...
~Wiktoria Kowalewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Mateusz G. - opinia Szkoła jazdy bardzo profesjonalnie przygotowała mnie do egzaminu państwowego....
~Mateusz G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1733

postów

1603

wątków

do góry