GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Po negatywnym egzaminie (szkolenie w innej szkole) 2 godz jazd z panem Pawłem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Opinia - inna niż inne wątek zamknięty Długo się zastanawiałam, jaką opinię wystawić. Wybrałam tę szkołę ze względu...
~Angelika
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

SUPERINSTRUKTOR Ł U K A S Z wątek zamknięty Po nie zdanym I-szym egzaminie moja żona jeździła dodatkowo z różnymi...
~ZADOWOLONY MĄŻ KURSANTKI [L]
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Podziękowania dla Łukasza wątek zamknięty Podziękowanie dla instruktora Łukasza za przygotowanie do egzaminu...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

opinia wątek zamknięty zdane za pierwszym razem i za to Panie Mirku flaszka się należy ! Gorąco...
~KamilG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Świetna szkoła wątek zamknięty Szkoła moim zdaniem bardzo dobra. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

zdałem za 1-szym razem wątek zamknięty Za zasługą instruktora Arka zdałem za pierwszym razem. Szkolenia i jazdy na...
~Marek B
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

super instruktor Łukasz!!! wątek zamknięty ogromne podziękowania dla najfajniejszego instruktora w Trójmieście...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Kursu w szkole nie robiłam, gdyż ten z przed kilku lat był ciągle ważny....
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam Gdprawko, zarówno teoria jak i praktyka przebiegły w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

POLECAM !! wątek zamknięty Bardzo mili instruktorzy, cierpliwi i dobrze tłumacza. ; ) na teorii fajna...
~Weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam DGprawko z ogromną przyjemnością. Zdałam egzamin po 8 latach przerwy...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

polecam wątek zamknięty Szczerze polecam GDprawko wszystkim, a szczególnie jazdy z P A W Ł E M. Jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

ZDECYDOWANIE TAK wątek zamknięty Załam dopiero po spotkaniu z Pawłem Ś. :) polecił mi go przyjaciel. Paweł...
~MLODA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

GORĄCO POLECAM SZKOŁĘ ORAZ INSTRUKTORA ŁUKASZA :)) ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! wątek zamknięty OSK GDprawko to naprawdę świetna szkoła jazdy. Teoria prowadzona przez Adama...
~Wojciech Węsierski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Polecam :-) wątek zamknięty Zdałem wczoraj za pierwszym razem i to dzięki Łukaszowi , super instruktor...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Prawko zdane wątek zamknięty W Gdprawko odbyłem kurs doszkalający po 3 porażkach w PORDzie i od razu po...
~Jakub
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Najlepszi scpece w nauce prawka, bo z podejściem !! wątek zamknięty Jestem bardzo , bardzo zadowolona z godzin wyjeżdżonych z Panem Pawłem:)...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Robiłam prawo jazdy gdzie indziej i nie zdałam za pierwszym razem. GD prawko...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam GDPrawko, bardzo miło się jeździło z Pawłem, wszystko na luzie, bez...
~mareksl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1734

postów

1604

wątków

do góry