GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZAPISUJCIE SIĘ!!! wątek zamknięty Długo zastanawiałam się czy napisać, bo nie lubię aż tak upubliczniać swojej...
~Hania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Best school ever! wątek zamknięty Ten OSK prawdopodobnie nie posiada żadnych wad. Same plusy:) Teoria...
~PaulinaK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Istny profesjonalizm =) wątek zamknięty Chyba jak każdy tutaj mogę tylko pozytywnie opisywać GDprawko, ale co innego...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

SUPER !!! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim szkołę GDprawko. Cały zespół zasługuje na najwyższą...
~AgaK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Polecam!! wątek zamknięty Teoria prowadzona przez Adama i jazdy z Krzyśkiem, który potrafił na luzie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

POLECAM wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE SZKOŁY JAZDY GDprawko TEORIE PROWADZIŁ ADAM...
~ŻANETA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem :))) a wszystko dzięki P. Adamowi, który...
~Szyszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Poleam!!! wątek zamknięty Prawko zdane za pierwszym razem:):) Dzięki ŁUKASZ!!! Jazdy z Lukaszem to...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

POLECAM NA MAXA!!! Dzięk i:) wątek zamknięty Najlepsza szkoła pod słońcem!teoria z P.Adamem bardzo fajna,nigdy nie była...
~Asiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Teorię miałam z P. Pawłem. W przystępny i zabawny sposób wytłumaczył nam...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

BARRRRDZO POLECAM !!! wątek zamknięty Szkoła jazdy na wysokim poziomie! Teoria prowadzona w fajny i zrozumiały...
~Patrycja M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Dzięki Krzysiek ! wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście ! Pełen profesjonalizm, bezstresowa nauka,...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

baaardzo gorąco polecam!!!! wątek zamknięty Jeśli szukacie dobrego osk, to nie można trafić lepiej:-) Mogłoby się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Plecam! wątek zamknięty Szkoła jazdy GDprawko to bardzo dobry wybór. Dzieki pani Adzie czekam już na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

super wątek zamknięty Teoria bez zbędnego przynudzania. Zostaje w głowie (a to się rzadko zdarza)....
~Justyna P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

kuba-gda - opinia wątek zamknięty polecam instruktora lukasza .=100 % zdane prawko . pozdrawiam i dzieki ! ;]
~kuba-gda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Gosia - opinia wątek zamknięty Bardzo sie ciesze, ze zdecydowalam sie na kurs prawa jazdy w GDprawko. Teoria...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

:) wątek zamknięty Wykupiłam dodatkowe jazdy w GDPrawko, gzaminu przygotowywał mnie Paweł,...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

egzamin zdany w styczniu 2012 wątek zamknięty Szczerze polecam tą szkołę jazdy. Trafiłam do GdPrawko po dwuletniej przerwie...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Trafiłem do tej szkoły przez przypadek i nie żałuję. Mimo, że teoria bywała...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1733

postów

1603

wątków

do góry