Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GWSH to żart!!! wątek zamknięty Jestem na ostatnim roku politologii i dziennikarstwa. Jestem tą szkoła co...
~rozczarowana studentka!
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

bo każda uczelnia prywatna jest tyle samo warta.....g.... warta!!! wątek zamknięty Odradzam wszystkim wybór GWSH, zajęcia w różnych miejscach 3M, zapomnijcie o...
~studentka GWSH
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

GWSH to jest błąd w życiorysie wątek zamknięty I co z tego,że Biskupia? Nie liczy się miejsce tylko poziom nauczania, a ten...
~Tomy
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Jestem za wątek zamknięty Jestem absolwentką GWSH, studiowanie w tej Uczelni miało swoje plusy i...
~KaTARZYNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

DOJAZD!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kto wie jak tam dojechać z Dworca??? Nigdzie nie moge znaleźć informacji na...
~ehhh...
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Jestem absolwentką GWSH- Pedagogika- licencjat. Bez problemu dostałam się na...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2011

GDZIE ZAJECIA GWSH? wątek zamknięty wie ktos moze gdzie odbywają sie zajecia na administacji zaocznej? bo...
natika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

co do poziomu - to zależy jaki wydział wątek zamknięty Wiadomo ogólnie, ze najłatwiejsze są studia na wydziale pedagogiki i to na...
~karina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła oszukuje.Płacisz a oni mają Cie gdzieś.Ja starałam się o nauczanie...
~mała
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

Super lata wątek zamknięty Studiowałem na GWSH na Europeistyce 3 lata zaocznie, teraz studiuje w Ateneum...
~Mario
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

nie dajcie się zwieść reklamie!! wątek zamknięty GWSH reklamuje się "solidne mury - solidna wiedza", tylko kto ma w tych...
~alina
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

studentka - opinia wątek zamknięty Czytając te opinie możnaby pomyśleć, że to nie studenci się wypowiadaja...
~studentka
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2007

Zdruzgotana nie jestem, ale zadowolona też nie. wątek zamknięty Kończę pierwszy rok studiów dziennych (pedagogika - wczesna edukacja z...
~music_lover_wikard
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

BHP (studia podyplomowe) w GWSH wątek zamknięty Zależy mi, aby jeszcze teraz w marcu rozpocząć studia. W GWSH tworzy się...
~AGA z Gdańśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Polecam Zarządzanie na GWSH wątek zamknięty nie wiem skąd się bierze opinia o GWSH, jakoby nie trzeba było się uczyć i że...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem studentką tej szkoły i jestem bardzo zadowolona.Klimat szkoły naprawdę...
~Nula
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

czy ktos cos wie na temat promotorow w gwsh?kogo wybrac? wątek zamknięty kazano nam wybrac promotora,lecz ja nie mam pojecia kto kim jest i jaki...
~anka w
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

GWSH wątek zamknięty Dziwie się takim słowom krytyki, jeżeli komuś zależy na nauce to będzie to...
~Mirka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

BEZNADZIEJA!!!! wątek zamknięty ta szkola to najwieksza porazka mojego zycia! nie dosc, ze za semstr płaci...
~mała
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

mala - opinia wątek zamknięty jestem po licencjacie i po mgr - ce na tej Uczelni.Wykladowcy to w 95%...
~mala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

65

wątków

do góry