Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Pan Marcin to naprawdę ratunek dla każdego, kto jeszcze się waha. Okazuje...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty O schemacie Rosadzińskiego usłyszałam od koleżanki, która doradzała mi gdzie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Gustaw - opinia wątek zamknięty Od miesięcy miałem ogromne bóle pleców. Na szczęście pojechałem do Pana...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Szczerze mogę polecić każdemu wizyty u Pana Marcina. Usłyszałam o jego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Schemat Pana Marcina po wielu latach cierpienia dała w końcu mojej babci...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Dawid - opinia wątek zamknięty Przez ostatnie miesiące, byłem u wielu lekarzy, którzy mówili, że jedynym...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Daniela - opinia wątek zamknięty Świetny specjalista Marcin Rosadziński oraz niesamowici pracujący tam...
~Daniela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Schemat pana Rosadzińskiego pomógł mi skutecznie pozbyć się bólu. Szkoda, że...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Amelia - opinia wątek zamknięty Pan Marcin ma świetne podejście do pacjenta i leczenia. Jego metoda pomogła...
~Amelia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Sara - opinia wątek zamknięty Bardzo długo walczyłam z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Mnóstwo...
~Sara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Jeździłam z moim tatą i jego dyskopatią po wielu lekarzach od kilku lat. Już...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Małgosia - opinia wątek zamknięty Miałam już skierowanie na operację, ale koleżanka powiedziała mi o Panu...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Amelia - opinia wątek zamknięty Słyszałam od znajomego, że leczenie z metodą Pana Marcina różni się od...
~Amelia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

anna - opinia wątek zamknięty Leczyłam sie u Pana Marcina 2 razy , na odcinek górny kręgosłupa i odcinek...
~anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Martynka - opinia wątek zamknięty Super opieka i indywidualne podejscie do pacjenta. Nie bylam w pelni sprawna...
~Martynka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Melchior - opinia wątek zamknięty W koncu zakonczylem leczenie kolana, jestem zadowolony bo udalo sie odzyskac...
~Melchior
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

amelia - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o najlepszego rehabilitanta zdecydowanie polecam Pana Marcina...
~amelia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo solidne podejscie do rehabilitacji i fizjoterapii. faktycznie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Hortensja - opinia wątek zamknięty Rehabilitowałam kregosłup od roku w innym ośrodku i efekty nie byly...
~Hortensja
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

zadowolony pacjent - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny fachowiec. Wreszcie poprawa i ulga w bólu, odzyskałem po terapii...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry