Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia Niesamowity specjalista w swoim fachu, na pewno to nie moja ostatnia wizyta....
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Wera - opinia Super specjalista, bardzo miła i pomocna obsługa Polecam serdecznie
~Wera
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Natalia - opinia Byłam pierwszy raz na wizycie u Pani Doktor. To jaki spokój i wiedzę ma ta...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Klaudia - opinia Pani Doktor jest aniołem! Nigdy nie spotkałam się z tak dokładnym,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Natalia - opinia Bardzo polecam Panią Janinkę kobieta o wielkim sercu!!!
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Doskonała Specjalistka, Złota Kobieta, Niesamowicie Wrażliwy Człowiek. Nie ma...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Dr Janina to wyjątkowa specjalistka wątek zamknięty Od kilkunastu lat pomaga mi w zdrowiu i chorobie, śmiało mogę stwierdzić, że...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Najlepszy profesionalista wątek zamknięty Doswiadczenie, dociekliwosc i bycie na biezaco ze wszystkimi nowosciami w...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Doswiadczony lekarz wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor. Kilka wizyt i czuję się...
~InnaB.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Problemy z tarczycą wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą specjalistkę. Można jej zaufać i zawierzyć swoje...
~Maria Krankowska
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Usatysfakcjonowana wątek zamknięty Problemy hormonalne prześladują mnie od jakiegoś czasu. Dr Ratnicka to osoba,...
~Grażyna Wasilewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do doktor Ratnickiej chodzę od 3 lat i nie zmieniłabym jej na żadnego innego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Monika Kowacka - opinia wątek zamknięty Polecam Panią doktor z całego serca..Bardzo mi pomogła wierze i ufam jej...
~Monika Kowacka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Endokrynolog wątek zamknięty Dr Ratnicka-Klimaszewska jest bardzo wykwalifikowanym fachowcem. Potrafiła...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

super lekarz wątek zamknięty Do Pani Doktor chodzę od dwóch lat i jako jedyna postawiła dobra diagnozę,...
~Ewa Guzowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Bardzo profesjonalna opieka ginekologiczna wątek zamknięty Jestem pacjentką doktor Ratnickiej od 15 lat. Była moim pierwszym...
~K
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

.. wątek zamknięty Niestety ja także nie mogę polecić Pani ginekolog. Już na samym początku...
~janecik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Doktor dobra chociaż mam swoje zastrzezenia nie umie dobrze tłumaczyc moze...
~Nika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Doskonały kontakt z pacjentem, pełen profesjonalizm wątek zamknięty Mam bardzo duże doświadczenie w kontaktach z ginekologami, pacjentką pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Rewelacja wątek zamknięty Pani doktor jest wyjątkową osobą,konkretna,sympatyczna,szybko wchodzi w...
~chanel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

postów

87

wątków

do góry