Klinika Zdrowej Skóry

Salony kosmetyczne

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alina - opinia wątek zamknięty Wspaniała Pani Justyna z troską i profesjonalizmem zajmie się każdym...
~Alina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Jerzy wątek zamknięty Jestem po pierwszym zabiegu zamykania naczyń na twarzy. Wynik rewelacyjny,...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Profesjonalny gabinet, super efekty wątek zamknięty Polecam wszystkim gabinet Collagen! Pani Justyna jest profesjonalnym...
~Jaaga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Gabinet Collagen. kompetencja i profesjonalizm to...
~AC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

bardzo, bardzo polecam! warto :D wątek zamknięty olecam w 100% :) byłam w różnych gabinetach w trójmieście i uważam, że ten...
~Julka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Byłam jak dotąd raz w tym gabinecie, ale już planuję kolejne wizyty. Nie ma...
~Kama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Rewelacja ! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam gabinet Pani Justyny ! Profesjonalizm pod każdym...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

polecam wątek zamknięty fajna dziewczyna, kocha to co robi i ma pojęcie. Oby takich więcej.. polecam
~Nata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

POLECAM!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam gabinet Collagen. Korzystałam z zabiegów wyszczuplających....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

POLECAM w 100 % wątek zamknięty Goraco polecam. W kwietniu urodzilam coreczke :) . Moj brzuch niestety nie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Polecam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim gabinet collagen, byłam pierwszy raz i nie...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry