Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena nowy temat Korzystam regularnie z zabiegów u Pani Anety już drugi rok. Moja skóra...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Karolina - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm i troskliwa opieka. Pani Aneta jest niezwykle...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Monika - ocena nowy temat Bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Pani Aneta przemiła i zawsze...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Anna - ocena nowy temat Polecam salon Estetica. Pani Aneta to kosmetolog z powołania. Cudowna...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Madzik81 - ocena nowy temat Bardzo profesjonalna obsługa, kojąca atmosfera, przystępne ceny. Polecam z...
~Madzik81
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Hania - ocena nowy temat Pani Aneta świetnie dobiera zabiegi na twarz i ciało oraz kosmetyki do...
~Hania
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Magdalena - ocena nowy temat Świetny salon, pani Aneta pomogła mi uporać się z trądzikiem oraz dobrała mi...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Jowita - ocena nowy temat Pobyt w gabinecie u Pani Anety to pełen profesjonalizm, indywidualne...
~Jowita
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Danuta Zbierska - ocena nowy temat Chodzenie na zabiegi do gabinetu Estetica to czysta przyjemność. Korzystam z...
~Danuta Zbierska
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Katarzyna - ocena nowy temat Profesjonalna opieka. Zawsze wspaniale dobrane zabiegi po których odrazu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Ela - ocena nowy temat Niezwykle przyjemna atmosfera i miłe wnętrze. Pani Aneta - empatyczna,...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Teresa Zięba - ocena nowy temat Profesjonalna obsługa, miła atmosfera
~Teresa Zięba
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Asiunia - ocena nowy temat To tutaj chodzę od początku jak tylko Pani Anetka otworzyła swój salon dla...
~Asiunia
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Wojtek - ocena Profesjonalna pomoc i doradztwo. Dobrze dobrana pielęgnacja domowa, która...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Dorota - ocena Pani Anetka bardzo profesjonalna, sympatyczna, świetnie dobrała mi domowa...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Iza - ocena Z zabiegów u Pani Anety korzystam regularnie już od dłuższego czasu, jestem z...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Ewelina - ocena W końcu trafiłam na swojego kosmetologa. Profesjonalizm, atmosfera, za którą...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Krzysztof - ocena Profesjonalizm!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Justyna - ocena Zawsze profesjonalna obsługa, indywidualne podejście i miła atmosfera i tak...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Nika - ocena Polecam Panią Anetę - to profesjonalistka w każdym calu. Sama zasugerowałam...
~Nika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

135

wątków

do góry