Gabinet Kosmetyczny

Salony kosmetyczne

Gdynia, Janki Bryla 8B/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ilona - ocena Chodzę do Pani Renatki od wielu lat na depilację i nie wyobrażam sobie pójść...
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Pozytywny wątek zamknięty Jestem chyba na tym forum jedynym menem, ale po tylu latach chyba ok. 10...
~Arek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

wychodzę zawsze w pełni zadowolona! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Bardzo miła i fachowa obsługa. Wszystkie zabiegi...
~Stała klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

pełna satysfakcja wątek zamknięty Jestem zdziwiona, że ten salon nie ma ocen. Byłam w nim dwa lata temu na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Renaty od kilku lat i zawsze wracam. Gabinet...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Gabinet polecam z czystym sumieniem na 100% ! Oferta bardzo szeroka, dla...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

POLECAM! wątek zamknięty Nigdy nie piszę komentarzy, ale w tym przypadku muszę postąpić inaczej. Panią...
~Demi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Szczerze polecam!! wątek zamknięty Szczerze polecam zabieg depilacji w tym gabinecie. Obsługa bardzo miła,...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

gabinet jakich mało! polecam! wątek zamknięty Fantastyczna obsługa! Panie są bardzo miłe i zaangażowane w wykonywane...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Relaks, odnowa i po wizycie usmiech na twarzy pieknej i zadowolonej klijentki :) wątek zamknięty Od wielu lat chodzę do Pani Renatki i z czystym sumieniem mogę polecić...
~JB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

super! wątek zamknięty Ten salon poleciła mi koleżanka i od dobrego roku już korzystam z usług pani...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Jeżeli poszukujesz profesjonalnej porady,obsługi i relaksu w przytulnym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

polecam gorąco :) wątek zamknięty Panie są zawsze miłe i uśmiechnięte :) wszystkie zabiegi zawsze są wykonywane...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Ivy - opinia wątek zamknięty bardzo miła i profesjonalna obsługa, Panie są sympatyczne i dbają o komfort...
~Ivy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

polecam !!!!!!!! wątek zamknięty Pani Renata jest przesympatyczną osobą, każdy zabieg jest wykonywany z wielka...
~Jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Z wielką przyjemnością wystawiam tak pozytywny komentarz!!!Esencja solidności...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

polecam wątek zamknięty polecam,jestem zadowolona z Pani Renaty,mila atmosfera,ogolnie warto pojsc i...
~Anita K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

serdecznie polecam wątek zamknięty pełen profesjonalizm pani Renaty,duże zaangażowanie w swoją prace,świetne...
~grażyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług, które wykonuje pani Renata. Pełen...
~Poziomka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry