Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacyjny manicure - gabinet w Chyloni wątek zamknięty Jestem zachwycona wykonanym w gabinecie w Chyloni manicurem. Szybko,...
~Hania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

SUPER GABINET POLECAM !!! wątek zamknięty Nareszcie znalazłam dobry gabinet: uprzejma obsługa i profesjonalizm....
~Agnieszka Kosińska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Gabinet godny polecenia! wątek zamknięty Jestem stałą klientką gabinetu i jestem zachwycona. Profesjonalne podejście,...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

POLECAM!! wątek zamknięty skorzystałam z manicure i pedicure w Gabinecie Guerlain. Miła obsługa, czysto...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

Ania wątek zamknięty Jestem zadowolona z wizyt bo przyniosły oczekiwane przeze mnie efekty, a...
~Zadowolona klientka :)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

nowa wątek zamknięty pelen profesjonalizm .polecam!!!!!!
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

już stała klientka - opinia wątek zamknięty skorzystałam z oferty promocyjnej na depilacje laserową pach. Zabiegów...
~już stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

REWELACJA wątek zamknięty polecam. polecam. polecam. rewelacyjna obsługa, profesjonalne kosmetyki i...
~Klientka na zawsze
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

polecam!! wątek zamknięty Otrzymałam zaproszenie od męża na zabieg Guerlain. Zrelasowałam się i...
~magda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty piękny makijaż sylwestrowy... bardzo dziękuje trzymal się cala noc, a bylo...
~Alicja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

polecam gorąco!! wątek zamknięty Skorzystałam z promocji w gabinecie guerlain z okazji dnia kobiet. Zabieg...
~Daria
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 marca 2010

***Ekstra Zaproszenie*** wątek zamknięty Dostałam zaproszenie do salonu na zabiegi na swieta w prezencie. To był...
~JB
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Polecam Innym !!!!! wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony i za to wielkie uznanie. Gabinet Guerlain w obecnej...
~Jan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Do tej pory jak zamykam oczy czuje się zrelaksowana a zabieg miałam wczoraj,...
~Ela Witczak.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

SUPERRRRRRRRRRRR wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z polecenia koleżanki i to najlepsze co moglo mnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Natalia - opinia wątek zamknięty Zapach i atmosfera miejsca bardzo mi odpowiada.. jest spokojnie i cicho a...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

16

wątków

do góry