Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masaż, który naprawdę pomaga wątek zamknięty Jestem stałą klientką. Po wielu nieudanych doświadczeniach z masażem,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Nadzwyczaj skuteczny masaż leczniczy wątek zamknięty Wchodząc na stół do masażu z bólem w okolicach lędźwiowego odcinka kręgosłupa...
~Jaca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

To naprawdę działa! wątek zamknięty Moja Żona od kilku lat cierpi na migrenowe bóle głowy, na które pomagają...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Poczułam prawdziwą ulgę. wątek zamknięty Do gabinetu przyjechałam z silnym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, z...
~Ewa L
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Dobro trzeba reklamować. wątek zamknięty Polecam osobom, które poszukują skutecznej pomocy. Pan Roman zaczyna od...
~Jarosław Szydłak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Spędziłam 6 tygodni w szpitalu, a właściwie szpitalach, bo przeszłam przez...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Polecam masaże lecznicze, znika ból głowy ! wątek zamknięty Bardzo polecam masaże lecznicze u Pana Romana Beń. Prowadzę siedzący tryb...
~Właścicielka kancelarii rachunko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Ręce które leczą :) wątek zamknięty Witam. Raczej nie mam w zwyczaju specjalnie sie fatygować i dawać oceny za...
~Ł.M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

masaż leczniczy wątek zamknięty witajcie, pokrótce opiszę mój przypadek. Od kilku lat miałem poważne problemy...
~TOKAR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Pan Roman dosłownie postawił mnie na nogi... wątek zamknięty Kłopoty z kręgosłupem /bóle i ograniczenie ruchomości w odcinku...
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Polecam wątek zamknięty Indywidualne podejście do pacjenta. Warto spróbować. Staram się chodzić...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Masażysta bardzo dobrze przygotowany. Posiada dużą wiedzę praktyczną, stara...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Masaż leczniczy kręgosłupa wątek zamknięty Ostry ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Ból ustąpił po pierwszym masażu....
~Eulalia Bednarska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

DZIĘKUJĘ wątek zamknięty MIAŁAM BÓLE KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO ZAŻYWAŁAM DUŻO LEKÓW P/BÓLOWYCH OD KIEDY...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Problemy z kręgosłupem wątek zamknięty Ktokolwiek ma problemy z kręgosłupem w 100% mogę polecić złote ręce pana...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Wspaniali specjaliści. wątek zamknięty Z usług zarówno pana Romana, jak i jego żony Joanny korzystam już od prawie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

"ZBAWICIEL" wątek zamknięty Człowiek który pozbawił mnie bólu i przywrócił do normalnego...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Fachowa pomoc - polecam wątek zamknięty Korzystałam z pomocy, szczególnie w ostrych stanach bólowych rwy kulszowej i...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Masaż kręgosłupa - przyniósł ulgę wątek zamknięty Siedzący tryb pracy z czasem może dać się we znaki i wywołać ból w okolicy...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Dawid - opinia wątek zamknięty Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Romana i jestem bardzo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry