Galeria Bałtycka

Centra handlowe

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A 'biedni' kasjerzy to chyba sobie 'dorabiają' grosikami z reszty wątek zamknięty W kilku sklepach z rzędu usłyszałam przy wydawaniu reszty "bez 1 grosza", a w...
~lenka
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

cieszcie sie ze nic wam sie nie stało w czesie pobytu w galerii wątek zamknięty Ja was ludzie nie rozumiem. Mówicie ze denerwuje was parking albo toalety. Ja...
~adam
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

carrefour wątek zamknięty nie polecam z powodu ze przez 2 godz trzeba czekac żeby zapłacic za 2...
~tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Ciągle to samo wątek zamknięty Owczy pęd do centrów handlowych to coś, czego nie rozumiem. GB (lub Moloch,...
~Ł.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

noc zakupów i zniżki... wątek zamknięty Głośno rozlekamowana impreza "noc zakupów"...Zniżki nawet do 50%...-...
~obserwator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 maja 2009

szkoda wątek zamknięty H&M dzisiaj straciło również dla mnie na wartości- dzięki ochronie...miałam...
~basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

hm. wątek zamknięty po pierwsze toalety,ludzie nie umiecie czytać?toalety są bezpłatne,jak ktoś...
~xyz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2008

zewnętrzne okna wystawowe wątek zamknięty Obiekt jest piękny, ale wystrój dużych okien wystawowych od ul. Grunwaldzkiej...
~Sylwia Mera
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

eeeeeeeeeeeeee tam........ wątek zamknięty ...... TE WIECZNIE TRWAJĄCE AWARIE SCHODÓW... I TE ŚMIESZNE , ROZGŁASZANE...
~P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2008

Super ale co z tym porkingiem !!!! wątek zamknięty Bardzo lubie odwiedzac tą Galerie Bałtycką. Sklepów jest sporo . Bardzo mi...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 marca 2008

OK ale bez rewalacji - opinia wątek zamknięty Ogólnie OK, ale ciągle brakuje w Trójmieście niektórych marek jak...
~OK ale bez rewalacji
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 listopada 2007

...a gdzie plac zabaw dla dzieci? wątek zamknięty Największe centrum handlowe w Trójmieście i z tego co się orientuję nie ma...
~kami
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 listopada 2007

Brudne toalety wątek zamknięty Galeria Bałtycka – wielka, piękna galeria. Dużo sklepów, różne marki...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

ale obiecaj wątek zamknięty Kolejny wielki moloch! Lumpex dla bogaczy! Tylko ten to przeszedł sam...
~a.p.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

Soul wątek zamknięty Narszczcie na pomorzu znalazło sie centrum handlowe, w którym w jednym...
~Grzana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

kidsplay wątek zamknięty Nie moge zrozumieć braku miejsca dla dzieci. Galeria jest naprawde spora mój...
~agamamba
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Zara, złamany nos i porzucone samochody na trawnikach na kilometr w promieniu Galerii! wątek zamknięty Dzieki otwarciu GB, do trójmiasta WRESZCIE trafiły takie sklepy jak Zara czy...
~mikka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

galerie galerie wątek zamknięty GB robi wrażenie przede wszystkim rozmiarem. Niestety pęd do jak najszybszego...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

slaaaaaaaaaaaabooooo wątek zamknięty a ja skryykuje aranzacje wnetrz GB!tragedia!mozna powiedziiec ze wszystko na...
~visitor
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 października 2007

Galeria Bałtycka nie koniecznie lepsza niż inne... wątek zamknięty Fakt robi wrażenie, ale niekoniecznie musi być lepsza niż inne Centra...
~Toja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
178

postów

66

wątków

do góry