Widok

Galeria Malucha - Punkt Opieki - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktos moze sie wypowiedzieć na temat Galerii Malucha? Widziałam że oferują teraz zapisy do punku przedszkolnego, realizują normalnie program przedszkolny i zapewniają posiłki w ciągu dnia. Korzysta ktoś z ich usług?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, ktos posyła tam malucha?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawialiśmy się czy nie posłać naszego dziecka do Galerii Malucha i jak się okazuje całe szczęście, że akurat nie było tam miejsc. Wczoraj (16.10.2018) przechodząc obok widziałam jak Panie, aby uspokoić dzieci puszczały im bajkę z komórki. Rozumiem, że rodzice z bezsilności też czasami sięgają po takie narzędzie, ale nie powinno się tak dziać w miejscu, w którym teoretycznie pracuje przygotowana do pracy z dziećmi i wykwalifikowana kadra. Poza tym raczej nikt nie chce płacić za bawienie się z dzieckiem smartfonem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

o rety, kiedyś tam pracowałam i nie było czegoś takiego,szok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry