Widok

Garmin Ultra Race Gdańsk 2021

Garmin Ultra Race Gdańsk 2021 Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Garmin Ultra Race Gdańsk 2021, 4 grudnia 2021 godz. 04:00 - 21:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie znowu te biegi

Za kasę biegać? To ja samemu mogę do lasu iść biegać. Bezsens. Moda i tyle. Kolana sobie rozwalą to będzie płacz. I jeszcze blokują normalnym ludziom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

kto powinien odpowiedzieć za fatalną organizacje biegu

Na Spacerowej gigantyczne korki, cały dzień stoją tysiące samochodów w obu kierunkach bo jakiś nieodpowiedzialny d**il bez wyobraźni wymyślił ze bieg będzie przecinał tą kluczowæ trasę wyjazdową z miasta a wokół tysiące hektarów lasów parku krajobrazowego i na sto innych sposobów można było ten bieg zorganizować nie rujnując tysiącom ludzi planów i ton spalonego paliwa w korku. Brak jakiejkolwiek informacji na wjeżdzie. Należy ukarać tego d**ila decydenta co sie na to zgodził. Pokazał że nie ma dość wyobrażenia żeby robić takie rzeczy więc zwolnić dziada.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skandal

to skandal żeby blokować drogę tysiacom kierowców żeby sobie ktoś mógł pobiegać po lesie, zachowanie karygodne, nieodpowiedzialne, antyspołeczne i antyekologoczne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

i**otyzm...

Tyle lat biegam po tych lasach i do głowy by mi nie przyszło schrzanić trasy w ten sposób... żeby przecinała Spacerową. Bez wyobraźni. Nie zgadzać się proszę za rok na ten bieg....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śmiech z hejterów

W tym roku znowu biegamy, jak się coś wam nie podoba to w domu na tyłku siedźcie i oglądajcie głupie programy telewizyjne.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Natalia Przybysz "Do zobaczenia do jutra" (15 odpowiedzi)

Koncert w ramach trasy promującej album Tam, zawierającego swoisty zapis podróży piosenkarki....

Ray Wilson - Genesis Classic (4 odpowiedzi)

Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2023 roku artysta rusza...

Skywayrun Gdańsk Airport 2024 (5 odpowiedzi)

6 stycznia odpalamy zapisy na SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT 2024.Bieg odbędzie się w nocy z 18.05.2024...

do góry