Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Polecam Pana Doktora, jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

Gastroskopia-dr.Keller wątek zamknięty Z tego miejsca również chciałabym serdeczne podziękować dr. Marcinowi...
~Baarbara l.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

xxx wątek zamknięty Z czystym sumieniem i gorąco polecam każdemu choremu dr Wojtkiewicza. Świetny...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Super lekarz wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam na dr Wojtkiewicza. Gdyby nie jego pomoc...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Lekarz profesjonalista polecam wątek zamknięty Pan Doktor bardzo konkretny, rzeczowy, profesjonalny i sympatyczny. Krótki...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Opinia wątek zamknięty Polecam Pana doktora wszystkim pacjentom, którzy potrzebują tak trudnego i...
~Irena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Lekarz profesjonalista!Polecam! wątek zamknięty Pan doktor to wzór lekarza dla innych Jego kolegów po fachu. Profesjonalista,...
~Kasia z Gdyni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

najlepszy lekarz!!! wątek zamknięty Dr Wojtkiewicza cechuje szeroki zakres wiedzy z dziedziny gastroenterologii....
~Justyna D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

polecam w 100% wątek zamknięty Polecam z całego serca dr Wojtkiewicza. To pierwszy gastrolog, który pomógł...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

100% zadowolenia wątek zamknięty Polecam Pana dr. Kellera. Dobry fachowiec i przemiły człowiek. Do badania...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

konsultacja wątek zamknięty Już kilkakrotnie korzystałem z porad i pomocy gastrologicznej u Pana Doktora...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Wyjątkowy specjalista wątek zamknięty Bardzo trudno jest się do Pana Doktora zapisać na wizytę, ponieważ jest...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Polecam Każdemu wątek zamknięty Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu. Swietny specjalista, a przede...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty W swoim życiu odbyłem już wiele wizyt u różnych gastrologów, ale dr...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Wrzodziejące zapalenie jelita wątek zamknięty Dr Wojtkiewicz bardzo pomógł mojej mamie w poważnej chorobie, jaką jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Problemy z układem pokarmowym wątek zamknięty Walczylam przez kilka lat z poważnymi dolegliwościami ze strony przewodu...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Kolonoskopia wątek zamknięty Przez Pana Doktora Wojtkiewicza miałem robiona kolonoskopie. Bałem się...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Świetny lekarz wątek zamknięty Zostałem przyjęty bardzo szybko, bez problemu. Pan doktor wykonał badania...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

badanie kolonoskopi wątek zamknięty Pan doktor Wojtkiewicz jest przesympatycznym lekarzem, dzięki czemu nie myśli...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Podziekowania dla dr Wojtkiewicza wątek zamknięty Poznałam dr Wojtkiewicza w marcu 2017 roku. Przychodząc do gabinetu byłam...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry