Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny specjalista wątek zamknięty Bardzo sympatyczny lekarz z wzorowym podejściem do pacjenta. Ma duża wiedzę i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Bardzo dobry gastroenterolog wątek zamknięty Pan doktor jest profesjonalistą pod każdym względem. Wszystko dokładnie...
~Renia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

BARDZO DOBRY GASTROLOG!!! wątek zamknięty Konsultacje i badania: gastroskopii oraz kolonoskopii przeprowadzone naprawdę...
~EWA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu. Gastroskopia przeprowadzona...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Doktor Wojtkiewicz to profesjonalny lekarz. Konsultację, przygotowanie do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

WALKA Z BÓLEM wątek zamknięty W lutym dowiedziałam się, że cierpię na endometriozę. Obecnie jestem przed...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Dr.Wojtkiewicz wątek zamknięty Dr.Wojtkiewicz to Bardzo Dobry specjalista.Świetna atmosfera przed badaniem...
~Wioletta Rozwadowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Polecam Wszystkim wątek zamknięty Dr Paweł Wojtkiewicz to nie przeciętny specjalista. Moim zdaniem w dziedzinie...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

REWELACJA wątek zamknięty Zgłosiłam się do doktora Wojtkiewicza z dość wstydliwą dla mnie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

super lekarz z powołania wątek zamknięty cieszę się z wyboru tego gabinetu. Długo byłam leczona przez różnych...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Dziękuję wątek zamknięty Świetni lekarze !!! Pilnie potrzebowałem badania gastroskopii. Pacjentów...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam ten gabinet tym wszystkim którzy poszukują dobrego...
~pacjentka Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Kolonoskopia wykonana na najwyższym poziomie!!! Miałam już wcześniej to...
~Pacjentka Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

KOLONOSKOPIA wątek zamknięty Miałem wykonywane w tym gabinecie badanie kolonoskopii. Przeprowadzał ją dr...
~Wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Pacjent Darek wątek zamknięty Byłem na wizycie w Gabinecie u dr Kellera. Długo zwlekałem z wykonaniem...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Wszystkim POLECAM dr Wojtkiewicza!!! Kolonoskopia wykonana bezproblemowo,...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Pacjentka Marta wątek zamknięty Polecam!!! Nie znam lepszego gastrologa. Dociekliwy, precyzyjny,z powołania....
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

rewelacyjny lekarz wątek zamknięty Wybrałam ten gabinet dzięki zamieszczonym tutaj opiniom i bardzo się cieszę...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Oceniam bardzo wysoko!!! wątek zamknięty Gabinet, sprzęt i jakość badania na najwyższym poziomie. Już po pierwszej...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty W listopadzie przywiozłam do Pana doktora mamę z niepokojącymi bólami...
~Ada Pawlak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry