Przymorze
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuję mieszkanie 2-pokojowe Witam Czy znacie może jakieś fajne namiary na ludzi,którzy wynajmują...
~sylwiaa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 5 listopada 2005

HOTEL DAL czekam na opinie! wątek zamknięty Prosze o kontakt osoby, które mogą coś napisać mi o hotelu Dal na Przymorzu!!!
patkaaaa
6

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 17 października 2005

czy ktos miał/będzie miał w czardaszu wątek zamknięty ale tym na Przymorzu, bardzo mi zależy na waszych opiniach.
~Justa
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 6 września 2005

sala wątek zamknięty Dziewczyny, poszukuję sali na ok 60-70 osób, organizuje wesele sama,...
~Adulek
3

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 5 września 2005

Czardasz na Przymorzu wątek zamknięty Czy ktoś ma jakąś opinię o tej restauracji. Całkiem tam przytulnie tylko sala...
~Justa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 września 2005

joga a wiecie moze cos o jodze i innych cwiczeniach w Fitness Clubie na...
~OlEnKa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 czerwca 2005

poradnia rodzinna wątek zamknięty Kochani! Polećcie proszę poradnię w Gdańsku, w której szybko i bezboleśnie ;)...
quirin
5

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 19 czerwca 2005

Kto ma ślub w Okrąglaku?? wątek zamknięty Szukam osob które bedą miały ślub w Okrąglaku na Przymorzu??
~habibi
8

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 9 czerwca 2005

nauki w wakacje wątek zamknięty Hej, foremki, czy w wakcje organizowane sa nauki przedmałzenskie czy tez...
rybka
4

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 2 czerwca 2005

Poszkuje sztangistki Olgiz Przymorza Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia...
Havier20
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia...
Havier20
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia...
Havier20
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia...
Havier20
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

CZARDASZ wątek zamknięty Witam! Czy ktoś z forumowiczów robił/planuje/ był na weselu w Czardaszu na...
~agga
5

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 maja 2005

termin ropoczecia kursu malzenskiego w Okraglaku na przymorzu wątek zamknięty czy ktos wie kiedy ropoczyna sie najblizszy kurs? Lub zna numer telefonu zeby...
huher
4

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2005

zna ktoś dobrego chirurga? Szukam dobrego chirurga darmowego, tzn. na książeczkę RUM. Czy ktoś z Was zna...
Simisola
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2005

Slub w piatek wątek zamknięty Słuchajcie, czy ktos jest moze zorientowani jaki z kosciołów nie robi...
~Karola81
48

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 11 marca 2005

szukam miejsca na przyjęcie 10-15 osobowe Mam 45 lat . chciałabym zaprosić 10-15 osób na małe niebanalne przyjątko by...
~Kryna
2

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 19 stycznia 2005

Gtbs Czesc,czy ktos z was mieszka w Gtbs?Interesują mnie osoby,które wpłacały...
~Ewa26
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 5 grudnia 2004

hub Mam pytanko.Kto ma neta w sieci tv kablowej "SATRA" na Przymorzu?...
scorpion
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 15 października 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17072

postów

2133

wątków

do góry