Wrzeszcz
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ELJA wątek zamknięty Co mozecie powiedziec mi na temat salonu Elja, ktory znajduje sie w Centrum...
~Izaa
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 września 2004

KWADRATOWA Wie Ktoś Coś Może Co Sie Dzieje Z Dyskoteką "Kwadratowa" We Wrzeszczu....
~Majk
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 8 września 2004

ATELIER wątek zamknięty Czy któraś zna może salon Atelier na Pniewskiego we Wrzeszczu. Słyszałm ,że...
~andzia
7

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2004

slub w Lucynce? wątek zamknięty Hej czy ktoś miał ślub w restauracji Lucynka we Wrzeszczu? prosze o opinie:)
~brylas
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2004

ile za maszę ślubną wątek zamknięty Prosze Was abyscie podali mi ile zapłaciliście (lub musieliście zapłacić) za...
~rogusch
12

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 29 lipca 2004

Capoeira! Czy wie ktos moze cokolwiek na temat mozliwosci nauki caopeiry w Gdansku?...
tancerka18gda
2

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2004

INSTRUKTOR TAŃCA NA WCZORAJ:)!!! wątek zamknięty Do ludzi dobrej woli!! Prosimy o pomoc w znalezieniu fachowca od weselnego...
~tp
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 2 lipca 2004

internet-wrzeszcz czy ktos zna osiedlowego serwera na ul Lelewela- wrzeszcz?
kubkub
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 17 czerwca 2004

slub-fryzjer wątek zamknięty Moze ktos z was zna jakis godny polecenia salon fryzjerski w Gdańsku a...
~Nevrata
11

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2004

Salon CREATO we Wrzeszczu wątek zamknięty Czy ktoś kupował suknię w salonie CReato? Co o nim sądzicie? Dzięki bardzo za...
~dzidzia
14

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 25 maja 2004

Chlorowana woda - alergia Ostatnio chodze na Basen Start we wrzeszczu na kurs Młodego Ratownika i po...
~Nomann
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 2 maja 2004

Zdjecia Poszukuje, zdjec (np lata 20 itd) ul Pawlowskiego we Wrzeszczu. Jesli...
~Hans
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2004

I znowu koncert Jacka Kuleszy:) I znowu koncert Jacka Kuleszy:) Tym razem 22, 04, 04 (czwartek) w Infinium...
~ween
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2004

Problem z okularami !!! Czy ktos z was używa może okularów rowerowych z dodatkowymi soczewkami...
Majk
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2004

Krypto - Reklama wątek zamknięty Czy czasem ktoś kupi u mnie tę wymarzoną Suknię Ślubną Podaję nr.tel. Proszę...
~Q-W.\
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2004

suknia wątek zamknięty pytanie: gdzie można uszyć suknię na miarę, którą po ślubie można zostawić w...
~nick
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 marca 2004

Wypożyczalnia naczyń wątek zamknięty Wypożyczalnia naczyń zastawy stołowej,na Wesela,Komunie św. i inne...
firmagosia
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 marca 2004

salon ślubny wątek zamknięty Hej:) Czy ktoś wie na ile rzetelny jest salon z sukniami ślubnymi we...
~ja
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 marca 2004

Płac Ślubow wątek zamknięty Gdzie obecnie znajduje się dawny Pałac slubow z ul. Grunwaldzkiej w...
raf77
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 marca 2004

kupię suknie dla świadkowej wątek zamknięty Poszukuję sukni dla mojej siostry, która będzie świadkową na moim ślubie....
~KarolinaS
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 lutego 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15412

postów

2211

wątków

do góry