Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super doradztwo wątek zamknięty Bardzo szczerze polecam usługi p. Katarzyny i p. Ewy. p. Kasia doradziła przy...
~Autorka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Rzetelna obsługa, fachowa pomoc i profesjonalizm! Gorąco polecam!
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością polecam Wszystkim firmę Gdańska Galeria...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Zadowolona wątek zamknięty Bardzo miła i sprawna obsługa pełen profesjonalizm współpracowaliśmy z Panią...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Firma profesjonalna i bardzo rzetelna wątek zamknięty Witam, Korzystałam z usług Gdańskiej Galerii Nieruchomości w przypadku...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Pełne zaangażowanie i profesjonalizm wątek zamknięty Wraz z Małżonką współpracowaliśmy z Panią Kasią. Pani Kasia pomagała nam przy...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Absolutny profesjonalizm we wszystkich obszarach działalności. Obsługa,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Profesjonaliści wątek zamknięty Obsługa bardzo profesjonalna, jestem bardzo zadowolony. Wszystkie szczegóły...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Opiniaj wątek zamknięty Skorzystalam z posrednictwa Pan w sprzedaży i kupnie mieszkania jestem bardzo...
~Barbara Kierzenkowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Polecam Firmę wątek zamknięty Polecam Firmę - profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie (rozumienie interesów...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szalenie miła obsługa, fachowe doradztwo i kompetentne...
~K. Nawrocki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Sympatyczne panie, w pełni profesjonalne podejście do tematu - w pełni...
~Paweł P.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry