Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
lodowisko wątek zamknięty Nie rozumiem innych ludzi. Lodowisko dobre, obsługa miła, klimat przyjazny....
~szatanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

kiepska obsługa wątek zamknięty 16.11.2014r. godz.20:30-przykłąd jak funkcjonuje obsługa, nikogo na...
~Dax
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Klient nasz pan? Wątpię...! wątek zamknięty Lód taki sobie, ale co tam. Kupiłam karnet(choć zniżka byle jaka), bo blisko...
~sandrik
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

jest ok wątek zamknięty nie wiem dlaczego ludzie tak gadają o tych dziurach... jasne, że są ale...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

... wątek zamknięty Macie za drogo wolę pojechać do Gdyni na Lodowisko.
~piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Stan lodu fatalny ... wątek zamknięty Stan lodu zniechęca do ponownych odwiedzin: popękane bryły lodu, głębokie...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

Fajne lodowisko- poza kilkoma mankamentami. wątek zamknięty Wszystko super, tylko za krótkie godziny otwarcia, ostatnie wejście powinno...
~Seba.24
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Ocena wątek zamknięty Korzystam z lodowiska od jego otwarcia,oczywiście bywałem i na Olivii .Jest...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

jestem zadowolony wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z tafli lodu ,z cen nie są wygórowane.ale toalety...
~aleks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty POLECAM!!! Często tam bywam tym bardziej że są honorowane karty FitProfit.
~nikt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Lodowisko jest zamkniete!!!! wątek zamknięty Tylko nie wiadomo dlaczego i na jak dlugo, czy juz skonczyl sie sezon... nic...
~Garcija
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Wszystko okej ale.. wątek zamknięty Obsługa ogólnie jest bardzo sympatyczna tylko niestety niektórzy panowie,...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Fajne Lodowisko wątek zamknięty Jest to bardzo dobre Lodowisko, które co roku ma coraz lepszą obsługe i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Janek - opinia wątek zamknięty Niestety, obsługa niemiła. Klimat miejsca jak najbardziej fajny, ale ludzie...
~Janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Jestem na nie wątek zamknięty Lód zły, pełno ludzi, obsługa średnio miła (zależy oczywiście od dnia) i...
~Aga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Nie jest źle. wątek zamknięty Mankamentem jest tylko mizerna jakość usługi ostrzenia łyżew. Szczęśliwie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Adam - opinia wątek zamknięty Służba medyczna nie pokazuje się na tafli a większość poważnych upadków...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

A co z dziećmi? wątek zamknięty Gdy bawią się dzieci starsze na lodzie, to co zrobić z maluchami? Autka są,...
~TMK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

polecam :) wątek zamknięty Totalne przeciwieństwo Hali Olivii. Lód świetny i da się na nim pojeździć :)...
~gość
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

. wątek zamknięty Świetne Lodowisko ! tylko wkurza mnei to ze małe dzieci co nie potarfią...
~antek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

117

wątków

do góry