Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:p wątek zamknięty obsługa lipna ale jeździ się nawet fajnie xd
~lechista 1998
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Ok wątek zamknięty Ogólnie wszystko ok;jedynie jakość wypożyczanych łyżew pozostawia bardzo dużo...
~dorka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

lodowisko coraz droższe wątek zamknięty Proszę uaktualnić informacje. Ceny poszły w górę, w tym roku wejście kosztuje...
~Oleńka
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

Tomek - opinia wątek zamknięty jakość lodu pozostawia wiele do życzenia w tym sezonie :(
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

jak to wątek zamknięty Jak to możliwe,że studenci i uczniowie mają wszędzie zniżki, a tu nie mają...
~ines
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Moje zdanie wątek zamknięty Wg mnie wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ceny! Przesadzili w tym roku....
~Sophyia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

Super! wątek zamknięty Super że zrobili te lodowsko jest : ogromne,fajna obsługa,miejsce dla...
~Andzia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 grudnia 2008

Niedziałające automaty wątek zamknięty A mnie oburza brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za stojące na terenie...
~Oszukani
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

masakra! wątek zamknięty byłam tam dwa razy. sprzęt okropny. ostrzenie łyżew- fatalne. tafla- to już w...
~Ag@
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2009

ochrona na szkolenie!! wątek zamknięty Ogólnie bardzo fajnie , lód trochę kiepski , ale OCHRONA daje z siebie dużo...
~robaczek
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

STRASZNA OCHRONA RÓWNIEŻ POZDRAWIA wątek zamknięty STRASZNA OCHRONA RÓWNIEŻ POZDRAWIA
~Weronika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

wypożyczalnia pozdrawia wątek zamknięty Jeśli chodzi o lód... po każdej jeździe zawsze jest uruchamiana rolba. Może...
~koala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

. wątek zamknięty W zeszłym roku bardzo często tam jeździłam,fajna atmosfera ,przystępna cena i...
~....
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Podoba mi się. wątek zamknięty Bardzo dobre lodowisko. Nie licząc nie licznych dziur. Po każdym jeżdżeniu...
~Yncydent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

Bezsens organizacyjny -wypożyczalnia łyżew i przebieralnia wątek zamknięty Wypożyczalnia łyżew i miejsce do przebierania dostępne dopiero po sprawdzeniu...
~Medard Dziedzic
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2008

super!!! wątek zamknięty Lodowisko, jest super, tylko ochrona która jeżdzi na lodzie to się często...
~tommy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Witam wątek zamknięty Plus: Za przystępną cenę, położenie mam dosyć blisko na to lodowisko,...
~Leon_ek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

jest ok. wątek zamknięty lodowisko super. obsługa jest w porządku, wg miła atmosfera. i ZAPRASZAMM. ^...
~kiingaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Moja opinia wątek zamknięty Lodowisko to ma swoje + i - .Plusy są takie że jest duże i nie ma większych...
~Angelika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Dno wątek zamknięty Tafla jest tragiczna . Najgorszy lód na jakim jeździłem . Jaka cena taka...
~Łyżwiarz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

117

wątków

do góry