Widok

Gdy mąż się oddala...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nie wiem już co robić. Pisze tu by znaleźć pocieszenie, zrozumienie, a może nie jestem sama...Mam 35lat, od 10 lat po ślubie i 17 razem...od dłuższego czasu nie układa nam sie pod każdym względem, jednak najbardziej doskwiera mi brak pożądania, sexu. Mąż co prawda mówi że jestem dla niego ważna, pociagam ale poza słowami nie ma czynów. To ja inicjuje zbliżenie, wyjścia, wyjazdy. On mógłby się kochać raz na miesiąc, ja raz dziennie...Rozmowy nie działają, płacz, awantury, szantaże...Z mojej strony to desperacja i coraz większa frustracja. Jestem atrakcyjna, zadbana. W teorii mam wszystko czego chce facet. Na spojrzenia mężczyzn nie narzekam...jednak dla męża staje się przezroczysta...brak zbliżeń zazwyczaj tlumaczy "nie potrafie, gdy wcześniej się kłóciliśmy". Podjecie terapii nie przyniosło efekty, po 2 razach zrezygnował. Czy tylko ja mam taki problem, czy jednak staje się to "normą" po wielu latach bycia razem...?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sam fakt że problemy w związku się pojawiają to nic dziwnego. Dziwne jest to że twój mąż wydaje się nie być zainteresowany rozwiązaniem tego problemu. Jaki podał powód rezygnacji z terapii? W moim wypadku skończyło się odejściem. W momencie kiedy się wprowadzałam mąż dopiero przejrzał na oczy, odbyliśmy szczerą rozmowę na wyjście. Po tym czasie zaczął się starać, widać było że mu zależy, zobaczył że to już nie zarty i że planuje wyjazd zarobkowy bardzo bardzo daleko. Do tego na horyzoncie pojawił sie potencjalny nowy amant (bogaty obcokrajowiec, mój nowy szef) to jakby skrzydeł dostał. Wróciłam, choć takie samotne życie po tylu latach związku to była kusząca perspektywa. O powrocie zadecydowały względy rodzinne, a mój związek teraz jest ok i jestem zadowolona, ze sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. Do tego wiem, że zawsze istnieją drzwi przez które można wyjść i wcale nie trzeba wracać jeśli nie ma się na to ochoty. Czasem terapia szokowa działa najlepiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry