Widok

Gdybym tylko czytał opinie..

..to nie zawitał bym do tego 'serwisu'. NIE POLECAM nikomu, kto ceni swój czas, pieniądze i sprzęt. Oddałem do konserwacji laptopa. Niby prosta czynność - w stacjonarnym zrobił bym to sam - jednak laptopa postanowiłem oddać fachowcom, którzy okazali się "fachowcami" i komputer wrócił do mnie w stanie gorszym niż przed usługą. Kierownik punktu bezczelnie kłamie i traktuje klientów jak małe dzieci, którzy nie znają swoich praw. Na dobrowolny zwrot poniesionych kosztów nie ma co liczyć. Ja tym czasem muszę kupić nowego laptopa, a uszkodzenia jakich dokonali pracownicy ww. serwisu przekroczyły granice niskiej szkodliwości czynu.. Właścicielowi "serwisu" proponuje zapoznać się z art 288 k.k.
Moja ocena
WISTA kategoria: Serwis komputerów
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weszłam, żeby opisać swoje przeboje z nimi i widzę, że zakończyli działalność! W końcu! Bo nie jedną osobę oszukali.
Miałam przyjemność korzystać z ich usług dwa razy.
Pierwszy raz rok temu, kiedy sprzedali mi niedziałający zasilacz i wmawiali, że to mój komputer nie działa i żebym im zostawiła do diagnozy za 100 zł (potem sprawdziłam w cenniku, że koszt diagnozy u nich to 40 zł).
Drugi raz na początku tego roku, kiedy to wymieniłam u nich wentylatorek od laptopa i zapłaciłam 120 zł, po czym okazało się, że wentylatorek nie został wcale zmieniony i popsuł się po tygodniu. Jak zaniosłam po tygodniu, to dopiero wtedy mi naprawdę wymienili ten wiatraczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry