Widok

Gdzie ci mężczyźni...??

Witam, ostatnio czesto wychodze z kolezankami do pubu, disco.
Wszędzie górują kobiety!
Pytam gdzie ci panowie?
Nie ma z kim zatanczyc, bo na parkietach ...same babki?
Dodam ze chodzi mi o powazne imprezki typu 40+
Panowie...żyjecie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie albo zajęci, albo Wami nie zainteresowani. Prosta sprawa.

Kobiet jest obecnie więcej (patrząc na sztuki), mężczyźni mają w czym wybierać. Wybiorą tę
która im najbardziej odpowiada wizualnie (dominujący walor fizyczny - nie koniecznie cyc i d*pa na wierzchu, nie jest to także jedyne kryterium chyba, że na jedną noc),
najlepiej porusza się na parkiecie (zwróci na pewno ich uwagę),
ma ładny uśmiech,
zalotne spojrzenie,
ma poukładane w głowie (nie chodzi o wyrachowanie).
Niestety wielu to emocjonalni małolaci, którzy chcą się tylko bawić i "zaliczać".

Z punktu widzenia mężczyzny, mamy dość wyrachowanych, sfochowanych i zaborczych kobiet, które polują na ojca swoich obecnych albo przyszłych (sic!) dzieci i spłacającego zaciągnięty przez kobietę kredyt. Wielu jest także po przejściach, płacących alimenty, co także sporej grupie kobiet nie odpowiada.

Mała rada, weźcie sprawy w swoje ręce, ale nie nachalnie (czyli nie naprzykrzajcie się). Zaciekawcie faceta. Jeśli facet bawi się (rzadko, bo rzadko ale bywa) i nie jest napruty (no niestety, wielu ciężko idzie zabawa) to podejdź, zacznij się bawić obok niego, uśmiechnij się, czy co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy. Jeśli go zaciekawisz zagai rozmowę. Może nie za pierwszym razem (nawet nie zdajecie sobie sprawy co przechodzą faceci kiedy po raz n-ty dostają kosza, a tego nam nie oszczędzacie), ale jak rzucisz mu się w oczy kilka razy i zaciekawisz go, on dalej przejmie inicjatywę.
Mężczyzna zdobywa, ale to kobieta wybiera który ma zdobywać ;)

To moje osobiste uwagi, aczkolwiek mnie one nie dotyczą obecnie. Mam wspaniałą narzeczoną, poznaliśmy się na portalu randkowym kilka lat temu i od tego czasu jesteśmy razem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A która kobieta chce wysłuchiwać narzekań jak to ciężko alimenty płacić i historii o okropnej żonie, która mieszkanie zabrała?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie chce, bo zabrała mieszkanie innemu, "doi go" teraz alimentami i narzeka, gdzie Ci mężczyźni ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taniec jest domeną kobiet. Może lepiej iść na mecz?
Takim głównym miejscem podrywu to teraz są siłownie, ewentualnie basen, wiadomo dlaczego:p

Facet w pewnym wieku nie szuka dziewczyny w pubie;)
Chyba, że nigdzie indziej nie może podołać.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Basen, jak najbardziej. Przynajmniej tam kobieta jest naturalna. Poznając w pubie... możesz się przestraszyć rano ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gorzej jak na basenie będzie zimna woda i to facet na tym straci;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahaha w zimnej wodzie tylko kaczorowi rośnie.... (mam nadzieję, że smutni panowie nie zrobią mi wjazd na chatę z powodu praw natury).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie 40+ zainteresowani są kobietami 20+ , a te na disco raczej nie łażą, a znów dziadki 65+ które, byłyby zainteresowane tymi czterdziestkami+ - dla nich disco, to też nie ich klimat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

@wdr, dobre.... :)
Nie ma co ukrywać, facet to wzrokowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wzrokowiec to trywialne określenie - facet jest wrażliwy na piękno potrafi docenić dobre auto, dzieło sztuki czy piękną kobietę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepraszam ale z ciekawości zapytam :
w jaki sposób docenia sie takie piękno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podziwem, uwielbieniem i miłością platoniczną:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze, że mój 40 letni nie szukał 20 latki:P Bo musiałabym szukać lubego na uniwersytecie 3 wieku;;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Gdańska? To mam 45
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

siedzę sobie w tej anglii i dziwi mnie, że idąc do knajpy widzę w zasadzie samych facetów...i nie za bardzo wiem co się w tym miejscu dzieje z kobietami. nastaje wieczór i je wywiewa :P bardzo dziwne zjawisko.

faceci wzrokowcy a kobiety słuchowcy ;) tak źle i tak niedobrze.
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"...faceci wzrokowcy a kobiety słuchowcy... "
Dlatego one malują się, stosują pushupy, gorsety etc. a oni kłamią ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ciacho, inna kultura - tam praktycznie codziennie chodzi się po pracy na piwo, bo najczęściej to jedyna rozrywka dostępna w okolicy
A panie od pubów wolą miejsca, gdzie można potańczyć i napić się słodszych, kolorowych alko
Może nie chcą po nocy same wieczorem wracać i wolą się ulotnić wcześniej i trzeźwej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym pocieszyć wszystkie panie 40+, że na całe szczęście nie wszyscy faceci 40+ szukają dwudziestolatek.

Inna sprawa - niestety większość dzisiejszych mężczyzn jest bardzo leniwa, ulubiona rozrywka to przesiadywanie w domu ze wzrokiem przyklejonym do tv lub komputera. Znam dwóch wolnych facetów bez zobowiązań;
jeden 30+ - pracuje, ulubiona rozrywka to gry komputerowe i ewentualnie filmy; czasem wybierze się ze znajomymi do kina; tak raz / dwa razy do roku - z kolegami na jakiś piknik w domku letniskowym i tyle; ciężko go spotkać, mało okazji żeby zagadać.
drugi 40+ - pracuje, ulubiona rozrywka po pracy to oglądanie filmów i długie spacery na trasie Brzeźno - Gdynia. Jest szansa zagadania na dziale filmowym w empiku czy gdzie tam się kupuje filmy. Tylko o czym poza filmami gadać z takim facetem?
Obojgu nie zależy żeby cokolwiek zmieniać w życiu, i zapewne nie tylko im.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i jak zwykle Kobietka zapodała temat a sama się nie odzywa! Czy Ty szukasz jakiegoś Faceta? Zresztą gdzie są te "poważne" imprezy dla 40+ bo ja bym z chęcią poszedł gdzieś potańczyć ale w większości właśnie same 20+ a żadnej dojrzałej, sympatycznej itd.?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugiej strony, ci co mają pasję lub realizują jakiś pomysł na życie, zwyczajnie nie mają czasu dla kobiety a te narzekające kobiety po prostu nie obracają się w ich okolicy (bo piją w pubie:p).

I trudno mi określić, co jest gorszym nawykiem, tv/komputer czy pijaństwo
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"I trudno mi określić, co jest gorszym nawykiem, tv/komputer czy pijaństwo "
Napisał Anty prawdopodobnie z komputera ;)

ja także po pracy chadzam na piwo do pobliskiego pubu i jakoś nie czuję żebym nie realizowała się w pełni z tego tytułu ;) tym bardziej, że pasję i pomysł na życie realizuję przez cały dzień w pracy ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Eeee, ja to bym chciał, aby było jak u Wikingów. Na kobiety się po prostu polowało. Jak jakąś złapałeś to już Twoja :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

akurat to nie jest trafiony przykład...bo u Wikingów panowało równouprawnienie szybciej niż było to modne w innych krajach
kobiety walczyły, były królami, dziedziczenie odbywało się po kądzieli i generalnje nikt na nie nie polował bo się bał :p
Dzisiaj też faceci muszą umieć polować, tylko polowanie odbywa się inaczej
Ale jak ktoś nie zdążył ewoluować to może się zdziwić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie na tańce w Trójmieście dla 40-50+
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Faranhait"
Dluga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocio jak zwykle w błędzie tkwisz
zapoznaj się zteraźniejszymi cygańskimi obrządkami ślubnymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cygan to nie wiking
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy aby jeszcze na pewno? ;>

Jeszcze parę lat i typowi Skandynawowie będą czarnowłosy, czarnobrodzi i ciemnolicy.
Cygan to będzie wówczas wersja "light" Skandynawa ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli tak się stanie, to jeszcze parę lat i będzie można bezkrwawo podbić skandynawię jako kraj pozbawiony tożsamości narodowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co pamiętam Skandynawia to 3 kraje, a temat zszedł chyba na Szwecję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

do góry