Widok

Gdzie jest większa swoboda wypowiedzi ?

Jakby się kto pytał, w których mediach jest większa wolność wypowiedzi, to dzisiaj można się było przekonać. Przeczytałem w tygodniku "Do Rzeczy" artykuł poświecony Marcie Lempart, działaczce KODu. Przyjrzałem się kwestii, napisalem tekst na ten sam temat i umieściłem na hp. widzę, że tekst zniknął, czyli politpoprawność w Polsce jeszcze działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak słusznie napisano - "polityczna", co sugerowałoby, żeby usunięty wątek (o ile pominięte zostaną obraźliwe sformułowania względem osoby wymienionej z imienia i nazwiska) powinien być umieszczony w dziale polityka, co niniejszym sugeruję. W przeciwnym razie będzie on usuwany (ten, jak i inne) jako zamieszczony w niewłaściwej kategorii. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siemandero, Admin. Tak trzymaj. Za tą tamą jest prawdziwy szlam. Ona i tak juz peka i trzeszczy. Bo polityczny jest nawet moj kot, jako że znalazlem go na orlenie. Nie chcą mnie psubraty wziąć do rady nadzorczej mimo takich zasług. Ale fajne jest to ze forum podlega moderowaniu. Pamietam forum trojki, ktore wcale nie bylo zamiatane. Kilku maniakow je zaspamowalo a potem zostalo po prostu zamkniete
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia logiki. Można logice zaprzeczać, ale skutki są żałosne.
Każda działalność, która nie jest dzialalnością prywatną, jest działalnością publiczną., a w ramach działalności publicznej można jeszcze wyróżnic działalność polityczną. To już wiedzieli starożytni Grecy, którzy pojęcie "idiotes" stosowali do ludzi polityką się nie zajmujących. Zebrania spółdzielnu czy wspólnoty mieszkaniowej czy rady osiedla to już jest dzialalność polityczna, w której obowiązują procedury polityczne, dyskusje, wybory, głosowanie.

Forum internetowe jest forum publicznym, o czym świadczą nicki prywatność ukrywające i nie jest miejscem dla rozważania spraw prywatnych, więc pozostaje miejscem dla kwestii publicznych.

Najbardziej o powszechnym zwichrowaniu polskiej mentalności świadczy pojęcie "dom publiczny" - tak się prostakom kojarzy działalność publiczna i to jest właśnie wiocha i obciach.
Potwierdza tę tezę fakt działalnośći moderatorów na forach, bo świadczy o intelektualnej niesamodzielności użytkowników, którzy muszą być traktowani jak dzieci przez panią przedszkolankę.
Puknijcie się ludzie w czoło, bo sami sobie zeście taki numer wywinęli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zostałeś liberałem? Teraz uważasz, że człowiek z natury jest dobry i można go zostawić samemu sobie? Spoko, Robespierre z kolegami też tak uważali.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven

Dlaczego nie czytasz uważnie moich komentarzy ? Gdzie powiedziałem, że człowiek jest dobry ? Przejrzyj moje tezy, to się przekonasz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieję, że przez Pański brak subordynacji nie stracę dostępu do Pańskiej forumowej Twórczości ~:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Starozytni grecy znali tez slowo "menel" i dlatego izolowali niziny sloleczne.
U nas niziny na forum mowia TKM.
Nadal jednak plebsem pozostaja :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgłoś wniosek do Administracji Forum, aby utworzyła część dostępną wyłącznie dla wyżyn społecznych.
Pytanie tylko, w jaki sposób miałaby się odbywać selekcja? Bo autodeklaracja, szczególnie w przypadku waszej trzody, to raczej kiepski żart.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

sadyl

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego prof. Andrzej Nowak, opublikował felieton zatytułowany "Korzenie postępowej nienawiści" w którym wskazuje, skąd się wzięła ta mentalność forumowej trzódki.

Oświecenie, rewolucja francuska, bolszewia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę, że autor "łowca absurdów" bardzo dobitnie pokazał swoje prawdziwe oblicze. Ja nie jestem po żadnej ze stron, staram sie obiektywnie ocenić sytuację.
Skoro ten człowiek tak się powołuje na naukę i jego świetną jej znajomość to uznałem za bardzo zasadne podanie swoich naukowych dokonań, stopnia naukowego, który autor zdobył oraz podanie swoich publikacji, tytułów książek itp.
Odpowiedź nie padła żadna. Autor jedynie odnosi się do tego co w wygodny sposób podpiera jego tezy.
Z kimś takim dyskutować sie nie da i nie powinno się próbować.
Brak odpowiedzi na wymienione pytania oznacza, że autor nie ma ani stopnia naukowego, ani dokonań z tego zakresu. Jest więc komicznym to co sie tu czyta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i sami Państwo widzicie, że wystaczy uderzyć w stół...
a odezwie się Maksiu, pies łańcuchowy postkomunizmu. Czy to nie jest zabawne ? Darmowy kabaret .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jest zabawne. Dlaczego w końcu nie odpowiesz? Dlaczego odwracasz kota ogonem? Max nie atakuje, nie nazywa Cię starym menelem itd. Kulturalnie zadaje pytanie. Odpowiedz po prostu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie obraziłem tego człowieka.
Jaka jest jego reakcja? Obrażanie i chamstwo.
Ja przestaje się dziwić temu wszystkiemu co tu piszą o tym człowieku.
On żyje w jakimś urojonym wirtualnym alternatywnym świecie. Przestał już zauważać rzeczywistość a ona jego.
Myśli, że jest naukowcem, intelektualistą i człowiekiem sukcesu.
Tu potrzebne jest leczenie psychiatryczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Proszę o wyjaśnienie dlaczego jestem psem łańcuchowym postkomunizmu.

2. Proszę o wyjaśnienie co spowodowało tak agresywną i chamską reakcję.

3. Proszę o wyjaśnienie dlaczego unikasz odpowiedzi na pytania o dokonania naukowe.

Jestem się w stanie z Państwem założyć, że nie padną żadne odpowiedzi co tylko potwierdzi moje wcześniejsze słowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim

Forum jest miejscem wymiany informacji na temat zaprezentowanego wątku. Powtórzę jeszcze raz, dla niekumatych: na temat poruszanego wątku. taka jest zasada, gdy omawiamy np Trylogię to nie zajmjemy się życiorysem Sienkiewicza, lecz fabułą ksiązki i jej bohaterami - Zaglobą czy Kmicicem. Podobnie tu na forum dyskutujemy o wątku a nie o autorze wątku.

Inne postęowania oznacza brak kompetencji lub perfidną chęć ograniczenia dyskusji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak Państwo widzą - brak odpowiedzi, chamstwo, obrażanie.
Potem ktoś się dziwi, że agresja rodzi agresję.....
Ja się do jego poziomu nie zniżę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by ci ludzi codziennie pluli w gebe, drwili z ciebie, smiali sie i pokazywali Ci jakim jestes nikim to tez bys sie przeniosl do wirtuala gdzie bys naukowca udawal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>gdy omawiamy np Trylogię to nie zajmjemy się życiorysem Sienkiewicza

A dlaczegóż by nie? Możemy porozmawiać o Sienkiewiczu. Skoro - jak sam napisałeś - "Forum jest miejscem wymiany informacji" to te, które dotyczą interesujących Maxa kwestii jak najbardziej mogą się tu pojawić.
Max, chapeau bas za niezniżanie się do poziomu tych, co obrażają się tu wzajemnie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim, dzięki za miłe słowa.
Czy Ty wiesz może o co temu człowiekowi chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, próba dyskusji z nim kiedyś tam spełzła na niczym...
Natomiast zbiorowy atak 4 panów jest całkowicie bezsensowny, bo - jak widać - jakby grochem o ścianę.
A chamstwo i wzajemna wymiana epitetów wszystkich panów przyprawia o mdłości ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok. "Rozmawiajmy" o Sienkiewiczu. "Mówicie" i macie :)
Uważam, że na okładce "Wprost" wygląda seksi ;) jak Laseczki na okładce Playboya.
Niezawodny komentarz "Jest kanikuła. Albo wieloryb w Wiśle, albo Sienkiewicz na okładce" made my day :))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre ujęcie. Idealne. Lekko rozświetlone. Mega! :)

http://bi.gazeta.pl/im/26/ac/f6/z16165926Q,Bartlomiej-Sienkiewicz.jpg

Ps
Tak. Dobre to jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lukrecjo, jesteś niemożliwa ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to jest kanikuła? Widziałem wielką czerwoną planetę. Świeciła tak mocno, że zrobiła świetlistą kreskę na jeziorze. Czy to Mars jest tak blisko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to krzyżówka kani z kukułką, na pewno. Zgaduj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja wiem co to jest. Tylko że to pojęcie z astronomii. Nie wiem czemu ma iść w parze z symptomami sezonu ogórkowego w mediach

https://www.youtube.com/watch?v=6Uu3gRSE8LA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiej tam astronomii. O tym to ja z kolei nie wiedzialem. Znam tylko potoczne znaczenie, związane z wakacjami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Autorowi słów chyba chodziło o to, że żar z nieba na łby się leje i dekle wysadza, stąd różne fatamorgany ;)
A... i czas igrzysk wiec może "psy" spuszczone by aportować cokolwiek ku uciesze trybun (?)

Ps
Swoją drogą, znając jego biegłość i płynność tworzenia w "łacinie"... chciałabym usłyszeć "szczerą", prosto z serca wersję tego komentarza... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto miał rosyjski w szkole, to może pamięta, że to wakacje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Własna firma? (43 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

do góry